Svrbenie posvy

Príspevok v téme: Svrbenie posvy
caribea

ahoj..
uz druhy krat ma trapi tento problem
prvy krat asi 2tyzdne dozadu som zacala mat tieto starosti
svrbenie vytok
a biele hlieny vo vnutri a kopu a ko ked mate zahnisane hrdlo:/
je to strasne neprijemne
kupila som si capiky fytofontana a davala som si ich na noc po dobu 5...6..dni
pomohlo to
k lekarovi mojmu som nesla pretoze je momentalne mimo a neordinuje
a teraz znovu opat svrbenie a uz sa mi opat robie tie hlieny biele
co mm robit z coho to moze byyt nikdy som tym netrpela
mam syna takze sexualny zivot vediem s manzelom ale podobu tejto liecby capikmy sme ho prerusili nez sa z toho dostanem a ono sa to zase vratilo
lekara navstivit bud.tyzden az tam bude co mam do te doby robit
tie capoiky pomohli ale tak mozno uz tak ku koncu ''doberania''
prosim poradte mi dakujem ale co najrychlejsie vdaka

labelo

ja som dobrala ATB a tiez sa u mna prejavila prvy raz v zivote mykoza,nesmierne ma to svrbelo, este aj trocha svrbi,ale citim ze sa to lepsi,gynekolog mi predpisal nejake tabletky, este mam zobrat jednu a uvidim ci to uplne zmizne...

alzbee

prosim ta aj mna trapia vytoky,ta tabletka Canesten sa da kupit bez predpisu v lekarni?a ten krem Canesten sa natiera do vnutra?chcela by som to skusit ci by som sa tych vytokov zbavila

sisa72

Melissa,

nato nič nezaberie len ist k ženskemu pre tabletky.. hlavne to neodkladaj pretože je to mikoza a ta sa musi liečit..

Mellisa

Ahojte dievcata, vidim ze s takymito problemami niesom sama... taktiez mam tie hrudky v posve a dost ma to trapi.. neviem co mam na to zobrat alebo natriet alebo neviem :-( uz mi to dost lezie na nervy :-( nastastie ma nesvrbi posva ani nic ale dost mi to vadi.

julu

ahojte zienky, niekedy ked uz fakt nezaberaju masticky, ani cipky, ani ine veci...za vyskusanie stoji naozaj obycajny biely jogurt (taky uplne klasicky) alebo kysla smotana ... mam vyskusane :o)

rosie

Ja mam svrbenie a biele hrudky, bola som u gynekologa, predpisal mi vaginalnu mast Macmiror complex,ta mi zabrala, no po tyzdni sa mi svrbenie vratilo, tak mi lekar spravil ster, a pritom mi predpisal Dafnegin, tiez vaginalnu mast. Sterom sa zistili fekalne bakterie....lekar povedal ze mam pokracovat v liecbe Dafneginom a potom pouzivat preventivne formy liecby, ako Rosalgin alebo Kitovuli....no Dafnegin som dobrala, uz na druhy den mam zase svrbenie, vzala som Kitovuli,ale stale to pokracuje....tak ja uz neviem....priatel berie krem Canesten....

alzbee

marcela7: no ja doktorka nie som, cize nechcem ti radit, ci ano, ci nie...az teda uz nemas vobec vytok, tak asi netreba...ale keby sa ti vratil, tak vyskusaj tu Canesten tabletku:)

marcela7

neviem, ale mne po canestene ustupil aj vytok, aj ostatne priznaky.

alzbee, mam teda este pre istotu kupit aj tabletku canesten?