Som moc mlady

Príspevok v téme: Som moc mlady
Tibikee

Ahojte vcetci, pisem s tym problemov dufam ze sa Vam nebudem zdat trapny. Mam 17r. a dost dlho som streval jednu babu velmi velmi krasnu az dych mi to vyrazalo :) vedel som isto ze je odomna starsia ale netusil som kolko. Ide o to ze sme si zacali pisat a trocha sa spoznavat. Je super! Typoval som jej ze ma 23 max 24r. vyzera tak ani nahodou viac aj vsetci moji kamosi jej tak tipovali. No zistil som vlastne ze ona ma 30r. bol som nenormalne prekvapeny. Ona posobi ako dievcatko. Co mam robit vlastne teraz?? Asi by ma nechcela a pod. nechcem sa pred nou strapnovat, chcel som ju pozvat von ale teraz sa budem citit trapne. Je strasne krasna a sexi stalr si s nou predstavujem intimne veci. Co si o tom myslite?

adriiiiii

Chlapci v puberte maju bujnu fantaziu a radi sa potom vystatuju pred rovesnikmi.Ale vekom to prehrmi a stavaju sa z nich muzi, a je fajn ze mame muzov.Nie baby?

adriiiiii

Ach sa smejem si neviem predstavit taky vztah ani rande nic a uz toboz nie sex.Ved pisal ze nevedel uspokojit mladu dievcinu co by asi robil s dospelou zenou.Utiekol by s placom domov ze to nevyslo ale predstava bola sakra.

pandorica

Ten chalan bude asi dobré číslo, podľa toho ako sa obul do agnes.Len mu napísala niečo proti srsti a ako sa osopil.

adriiiiii

Lili presne asi by sa ani ta kava s nim zrealizovat nedala.Proste 30 rocnej krasne slovicka do uska bohuzial nestacia kruta realita vsak?Pandorica davaj pozor na svojho syna kedze je teraz tiez v takom veku.

LILIII

Ved ja chapem ,ze je to cudne ,ze mlady clovek ma ine zaujmy ako 30-rocna zenska .
No mna rozhodilo skor tie ich poznamky ,ktore by som skor prirovnala k 17-19 rocnej dievcine ,ako k dospelej zene

pandorica

Juj baby, ale ste sa rozohnili:)
Ale k veci.Mám 17ročného syna, veľkého ako slon,inteligentného, rozhľadeného, ale stále je to decko.Keď by som si ho mala predstaviť s tridsiatkou...No neviem, je mi do smiechu.O čom by sa s ňou asi bavil? O Traviane, alebo ako sa chalani minulý víkend "rozbili"?!Sedemnásť rokov je veľmi málo.Keby on mal 25 a ona 38, to by možno ešte išlo, ale sedemnásť?Lili vážne?