Som moc mlady

Príspevok v téme: Som moc mlady
Tibikee

Ahojte vcetci, pisem s tym problemov dufam ze sa Vam nebudem zdat trapny. Mam 17r. a dost dlho som streval jednu babu velmi velmi krasnu az dych mi to vyrazalo :) vedel som isto ze je odomna starsia ale netusil som kolko. Ide o to ze sme si zacali pisat a trocha sa spoznavat. Je super! Typoval som jej ze ma 23 max 24r. vyzera tak ani nahodou viac aj vsetci moji kamosi jej tak tipovali. No zistil som vlastne ze ona ma 30r. bol som nenormalne prekvapeny. Ona posobi ako dievcatko. Co mam robit vlastne teraz?? Asi by ma nechcela a pod. nechcem sa pred nou strapnovat, chcel som ju pozvat von ale teraz sa budem citit trapne. Je strasne krasna a sexi stalr si s nou predstavujem intimne veci. Co si o tom myslite?

podobny

tak mozno zo zvedavosti by to dala, ale naco mlademu motat hlavu. takze ak to ma ona usporiadane tak je to jasne.

kablica

pri predstave, ze by som mala v posteli 17rocneho ma az striasa od nechute, jedine, ze by som mu uvarila na noc kakavko...

jajaja295

Tibike, ja ti pisem z mojho pohladu tridsiatnicky, ze by si ma nezaujal.. obaja ste uplne inde, ona pracujuca a ty stredoskolak..o com sa ty s tou dokonalou tak mozes bavit? ze cau ako bolo, ake znamky si dostal? alebo ze rodicia ti nechceli dovolit to a to? sorry, ale sulozit s tebou urcite ta dotycna nebude, mozes si ho fakt len honit pri jej fotke, to je tak vsetko

podobny

tibikee uvedom si, ze vekovy rozdiel medzi vami je naozaj moc velky zvlast, ked ty si tak mlady ako si. pust ju radsej z hlavy a budes mat krajsi zivot. :) ved si to urcite aj sam uvedomujes, vid nazov temy.

kablica

Tibikee, odporucam ti dat si studeny obklad, alebo rovno ponorit celu hlavu do studenej vody :-D
viem, o com hovorim, ale ty na to prides az po tridsiatke..tuto tvoju neschopnost pochopit, co piseme, totiz vylieci az cas.
pisat si mozete, preco by nie, ale to je tak vsetko :-DDD mozno by sa z lutosti a zvedavosti s tebou aj vyspala, ak to nema v hlave v poriadku, ale nic viac necakaj, nemas na to.

podobny

myslim, ze reakcie lili su viac na mieste ked sme uz pri tom. nikto predsa netvrdi, ze z toho nieco bude. ale normalne slusne vysvetlenie by mlademu muzovi urcite pomohlo viac ako to vase zhadzovanie, co by clovek od tak strasnych dospelakov naozaj necakal. :)

Tibikee

Jake potreby vy o jakych potrebach tu stale pisete? Pisete ze o com by sme sa rozpravali? My sa rozpravame uplne normalne ona o svojom svete ja o svojom a je to zaujimave.

adriiiiii

A este komunikovat s nim moze aj preto ze ho lutuje a ozyva sa aj materinsky cit nakolko je vo veku kedy by mohla tuzit po zalozeni rodiny a nie sulozit s pubertakom.