Som moc mlady

Príspevok v téme: Som moc mlady
Tibikee

Ahojte vcetci, pisem s tym problemov dufam ze sa Vam nebudem zdat trapny. Mam 17r. a dost dlho som streval jednu babu velmi velmi krasnu az dych mi to vyrazalo :) vedel som isto ze je odomna starsia ale netusil som kolko. Ide o to ze sme si zacali pisat a trocha sa spoznavat. Je super! Typoval som jej ze ma 23 max 24r. vyzera tak ani nahodou viac aj vsetci moji kamosi jej tak tipovali. No zistil som vlastne ze ona ma 30r. bol som nenormalne prekvapeny. Ona posobi ako dievcatko. Co mam robit vlastne teraz?? Asi by ma nechcela a pod. nechcem sa pred nou strapnovat, chcel som ju pozvat von ale teraz sa budem citit trapne. Je strasne krasna a sexi stalr si s nou predstavujem intimne veci. Co si o tom myslite?

Agnes998

Tibikee no maly ciciak a este aj nevie zaujat inak ako vulgarizmami, no jasne, na teba ta super dokonala luxusna samica caka ty zakomplexovane decko. Mentalne si na urovni max. 12 rocneho, fakt neviem o com si 30 rocna moze s tebou pisat, fakt asi len v tebe vidi rozkosne dietatko, inak to nevidim. 30 rocna mozno vyzera na 24 ale mentalne je od teba o dve generacie starsia! Ty si mozes akurat tak honit s myslienkami na nu doma na zachode ked mama vari obed a chysta ti desiatu do skoly, na viac nemas!

Ankaa

a este daj si pozor aby sa nenarusila tvoja psychika, v tvojom veku je dost labilna a nachylna na taketo zazitky. Preto si daj pozor a nenamyslaj si vela, ona je zena ktora potrebuje uz ine veci a nie pozkavanie pod blokom ci na schodisti. Vies tak daj bacha.

Ankaa

Tibikee tazko povedat preco si s tebou pise mozno mas nieco aj ty zaujimave na sebe aj napriek tomu ze si mlady. Mozno mas charizmu, ved sak co pozvi ju niekam ak to zahovorila tak skus este raz snad necakas ze ona ta zavola. Vyskusaj este raz a uvidis. Len si moc nenamyslaja by si nebol sklamany.

Speváčka9977

Ani sa mi nechce čítať tie reakcie, ale pridám svoju skúsenosť. Mám 36 a prežila som už 2 vzťahy z mladšími mužmi, jeden bol mladší o 11 rokov a jeden o 10 rokov. Nič zlé som v tom nevidela, neprebudili sa vo mne ani žiadne materinské city, keďže deti mám. Jednoducho mi tí muži vyhovovali, povahovo, názorovo, mali starší vzhľad, resp. boli tie tipy. Vzhľahy mi samozrejme nevydržali ale je to moja osobná skúsenosť, ktorú by som nemenila. Nad ničím sa netreba pozastavovať, každý nech si vyskúša ak chce akýkoľvek vzťah, nikdy nemôžete vedieť aký človek je ... už vôbec nie len z kolonky, ktorá hovorí o veku.

LILIII

Tibikee to som rada ,ze potesilo ;)
No vazne mi prides vyspelejsi , ja mam nufak na taketo veci . Ale ok, nehovor nic ,respektujem .....

Agnes998

Ja neviem co si kazdy luzer o sebe mysli ze moze mat najkrajsiu babu z celeho mesta s luxusnou tvarou a postavou. Nemas na nu, tak sa s tym zmier. Preco by sa super krasna dokonala luxusna samica mala zahadzovat s nejakym deckom ktoremu by mohla byt skoro mama