Som moc mlady

Príspevok v téme: Som moc mlady
Tibikee

Ahojte vcetci, pisem s tym problemov dufam ze sa Vam nebudem zdat trapny. Mam 17r. a dost dlho som streval jednu babu velmi velmi krasnu az dych mi to vyrazalo :) vedel som isto ze je odomna starsia ale netusil som kolko. Ide o to ze sme si zacali pisat a trocha sa spoznavat. Je super! Typoval som jej ze ma 23 max 24r. vyzera tak ani nahodou viac aj vsetci moji kamosi jej tak tipovali. No zistil som vlastne ze ona ma 30r. bol som nenormalne prekvapeny. Ona posobi ako dievcatko. Co mam robit vlastne teraz?? Asi by ma nechcela a pod. nechcem sa pred nou strapnovat, chcel som ju pozvat von ale teraz sa budem citit trapne. Je strasne krasna a sexi stalr si s nou predstavujem intimne veci. Co si o tom myslite?

Tibokee

adriiiii ok! skusenosti nemam a co, ta baba s ktorom som spal bola v mojom veku a nebol som jej prvy a ona sa nesnazila aby ten sex bol lepsie, bol to trapas a hned som to s nou ukoncil.

adriiiiii

Ani sa necudujem ze v tvojom veku skoncil sex trapasom, nemas skusenosti hormony by chceli no nevies co ma zenske telo rado a ako to robit.Chce to prax,neboj vekom to pride si este mladucky a nemas ponatie co taka dospela zena potrebuje.Platonicka laska je nadherna.

Tibikee

Hanka neviem na co to je dolezite, ja som spojokny s tym co tam mam dole. Ten sex bol trapas lebo som sa snazil ako kkt a ona nic, proste sme sa nemohli zosuladiz, nic som z toho nemal asi tak.

hanka9

Tibikee - o 15:07 pises, ze si sex uz mal, ale bol to trapas a dal si za to vykricnik.

co to znamena?

a mozes prosim Ta uviest "tvoje" miery? Teda dlzka v klude,v stoji a hrubka.