Mám ženatého milenca

Príspevok v téme: Mám ženatého milenca
Veronika2786

Ahojte, mám 27 rokov a nedávno som sa v rámci svojej práce zoznámila s mužom (39 rokov), ktorý je ženatý a má deti, v manželstve je v globále spokojný (samozrejme, nič nie je úplne ideálne a sú veci, ktoré mu chýbajú, rovnako ako mne). Ja mám priateľa 7 rokov, s ktorým plánujem budúcnosť, len jednoducho nedáva mi to, čo potrebujem (čo sa fyzickej stránky týka).

S novým mužom v mojom živote sme zatiaľ ešte neprišli k ničomu závažnému, ale určite sa to v najbližšej dobe odohrá. Je medzi nami neskutočná iskra a už len pri jeho dotykoch som sa cítila úžasne ako ešte nikdy v živote. Samozrejme, čokoľvek sa medzi nami stane, nič z toho nenaruší naše zázemie a vzťahy, ktoré máme.

Zaujíma ma názor ostatných na túto záležitosť, aj keď samozrejme, môže byť trošku irelevantné hodnotiť niekoho, koho človek nepozná a nepozná ani ďalšie podrobnosti a detaily. Napriek tomu by som chcela vedieť, či sa medzi Vami nájde niekto, kto to bude chápať a schvaľovať alebo len takí, ktorí to odsúdia.

mocacino

Agnes998 a kolko vydatych zien je lesbiciek. Moja byvala kolegyna vydata, mala dve deti a je lesbicka. Zistila som to, ked sa ku mne zacala spravat dost divne. Caste dotyky, dlhe divanie sa do oci, take cudne zvrhle temy nahadzovala, ked sme boli osamote niekde, stale vyhladavala moju pritomnost, ked som bola na marodke, tak mi vyvolavala ovela viac ako ostatne kolegyne. Proste spravanie ako ked ma muz zaujem o zenu. Vela zien aj ked je vydatych a maju deti, tak mozu byt lesbicky, len ako ty pises skryvaju svoju orientaciu sobasom s muzom. Alebo mozu to byt bisexualky. Tak isto ako mnohi pedofily su zenati a pritom ich vzrusuju deti.

jedulka

... dejte si pozor at s tím nikomu neublížíte ...jste dospělí,dělejte si co Vám je libo ...život je velmi krátký o mladosti ani nemluvě na to abyste se nějak omezovali ...

Bajaja525

Ona chcela tymto len povedat ze ked ju nesuka priatel bude ju sukat kolega len ako prve to mala s vaznostou povedat priatelovi mozno by to nim hyblo

Ale ako vidim su tu aj take ktorym to nestaci a suka ich priatel aj kolega takze tento pripad neni az taka zloba :)

MultiLevel

citala som len hlavny prispevok...Nedokazala by som byt vo vztahu, kde by akoze vsetko "fungovalo" a nefungoval by sex. A naopak, nebola by som vo vztahu, kde by bol uzasny sex a vsetko ostatne by bolo zle..Ale ty si ty, zjavne ti nevadi tak zit, no zaroven chces uspokojenie vo vsetkom, bez zmeny vztahu...
To akym sposobom chces vsetko riesit je podla mna len "obal" do ktoreho chces zabalit pachnuce hovienko a smarit ho do stredu obyvacky...ale to hovienko tu bude stale.. :-)
Co dosiahnes? Chvilkove vzrusenie? Super sex z casu na cas? A potom co? To ti fakt bude stacit? Nebolo by jednoduchsie najst si partnera, ktory by ti dal vsetko bez toho, aby musela trpiet nevinna zena? Tym myslim milencovu manzelku..
Tebe sa vlastne nechce z pohodlicka vztahu, ktory je uz zabehnuty, nechce sa tu hladat niekoho noveho, lebo jednoduchsie je povedat - takeho uz nenajdem...blbost jak mraky :-)
Budes fakt stastna s milencom? Fasa, tak nech on odide od rodiny, ty od priatela a budte spolu, ked citite ze to medzi vami iskri :-D Keby si to spravila, obkukate sa, v posteli zavladne rovnako rutina a budes hladat dalsieho....Ked ostanes s priatelom ale spavat budes s inym, rovnako to po case spadne do rutiny, lebo otec rodiny nebude vecne kvoli tebe vymyslat ak okorenit sex, budu zaroven trpiet jeho deti a zena, a ty zas budes hladat nieco nove.....Cize, najst slobodneho partnera, ktory ti bude vyhovovat po vsetkych strankach je asi najlepsie riesenie :-) Nuz napis po par rokoch, ci je to s milencom stale take iskrive :-D

Daduskaaaa

je pekné, že vy dvaja ste spolu šťastní len čo jeho manželka a tvoj priateľ, s ktorým plánuješ budúcnosť..asi to nebude pekná budúcnosť keď ešte nie ste ani svoji a už máš niekoho iného =) neviem si predstaviť ščo by som urobila na mieste tej manželky...

???

U Veroniky ta iskra,to je pud ktory nevie ovladať spojeny so sympatiou,škoda že je len dočasny,to si veľa nevernikov neuvedomuje.

Fleur-de-lis

Agnes, hej myslela som si, že to nie je tvoj štýl.
Ale pravdupovediac neverím tomu, že zakladateľka si týmto spôsobom nájde vnútorné naplnenie a spokojnosť. Len nejaký dočasný pocit šťastia, ktorý sa v určitom čase obráti proti nej.

Fleur-de-lis

ja neodsudzujem ľudí čo tak žijú. Viem si predstaviť, že ich tak prosto vycvičil život a radšej si vybrali teda ľahšiu cestu, čo sa týka egoizmu, teda moje šťastie a pohodlie na prvom mieste, a v zmysle, že sa im vidí bezpečnejšia, že ich tak nezrania keď sa neotvoria pre nezištnú lásku.
Lenže nakoniec táto cesta neprinesie to čo od nej očakávali. Len prázdnotu, zamotaný život, zranenia, smútok atď.