Mám ženatého milenca

Príspevok v téme: Mám ženatého milenca
Veronika2786

Ahojte, mám 27 rokov a nedávno som sa v rámci svojej práce zoznámila s mužom (39 rokov), ktorý je ženatý a má deti, v manželstve je v globále spokojný (samozrejme, nič nie je úplne ideálne a sú veci, ktoré mu chýbajú, rovnako ako mne). Ja mám priateľa 7 rokov, s ktorým plánujem budúcnosť, len jednoducho nedáva mi to, čo potrebujem (čo sa fyzickej stránky týka).

S novým mužom v mojom živote sme zatiaľ ešte neprišli k ničomu závažnému, ale určite sa to v najbližšej dobe odohrá. Je medzi nami neskutočná iskra a už len pri jeho dotykoch som sa cítila úžasne ako ešte nikdy v živote. Samozrejme, čokoľvek sa medzi nami stane, nič z toho nenaruší naše zázemie a vzťahy, ktoré máme.

Zaujíma ma názor ostatných na túto záležitosť, aj keď samozrejme, môže byť trošku irelevantné hodnotiť niekoho, koho človek nepozná a nepozná ani ďalšie podrobnosti a detaily. Napriek tomu by som chcela vedieť, či sa medzi Vami nájde niekto, kto to bude chápať a schvaľovať alebo len takí, ktorí to odsúdia.

Veronika2786

natali30, ďakujem za názor, ale neplánujem sa zamilovať, ani plakať ani sa trápiť. chcem len zažiť niečo pekné, čo s mojím súčasným partnerom nezažívam.

natali30

Nie je to môj bývalý milenec? Vekovo sedí... :) Kolko má detí? Ja som sa po strateni nadhľadu (ver mi stratíš ho aj ty, ked sa do toho pustis) zalubila, trápila, plakala.... Z našej 3 ročnej "lásky" mám ročnú dcéru. Vzťah som pred mesiacom ukončila, myslim že je rád... Správal sa ku mne uz ako k handre. Tak mi treba, nic iné som si nezaslúžila...

LILIII

asi si posahana ,ked planujes buducnost s muzom co ti nedava to co potrebujes (co sa tyka fyzickej stranky)
Ked som mala 19 prezivala som taktiez nieco podobne no ked som sa od okolia dozvedela ,ze ma rodinu a male 3-mesacne dieta ,hnusila som sa sama sebe .... viac som ho nechcela ani vidiet . Nechapem ,ako mozu muzi takto sebecky uvazovat !

Veronika2786

Nečakám, že mi niekto pogratuluje, len mi ide o to, či ešte vôbec niekto iný okrem mňa sa dokáže pozrieť na to z pohľadu, že život je len jeden, prináša veľa krásnych okamihov, ale zároveň je príliš krátky, aby sme sa snažili odolať veciam, ktoré sú absolútne čarovné. Btw. môj priateľ nemá absolútne žiadnu chuť na sex a sex máme cca raz za 3 mesiace po mojom prehováraní. Tak neviem, či mám teraz cítiť nejakú mega vinu alebo ako...