Mám ženatého milenca

Príspevok v téme: Mám ženatého milenca
Veronika2786

Ahojte, mám 27 rokov a nedávno som sa v rámci svojej práce zoznámila s mužom (39 rokov), ktorý je ženatý a má deti, v manželstve je v globále spokojný (samozrejme, nič nie je úplne ideálne a sú veci, ktoré mu chýbajú, rovnako ako mne). Ja mám priateľa 7 rokov, s ktorým plánujem budúcnosť, len jednoducho nedáva mi to, čo potrebujem (čo sa fyzickej stránky týka).

S novým mužom v mojom živote sme zatiaľ ešte neprišli k ničomu závažnému, ale určite sa to v najbližšej dobe odohrá. Je medzi nami neskutočná iskra a už len pri jeho dotykoch som sa cítila úžasne ako ešte nikdy v živote. Samozrejme, čokoľvek sa medzi nami stane, nič z toho nenaruší naše zázemie a vzťahy, ktoré máme.

Zaujíma ma názor ostatných na túto záležitosť, aj keď samozrejme, môže byť trošku irelevantné hodnotiť niekoho, koho človek nepozná a nepozná ani ďalšie podrobnosti a detaily. Napriek tomu by som chcela vedieť, či sa medzi Vami nájde niekto, kto to bude chápať a schvaľovať alebo len takí, ktorí to odsúdia.

or22

ja už tak fungujem s milencom 6r.Jemu tiež niečo chýbalo v manžel.mne takisto..a spolu je nám fajn.Rozvádzať sa nechceme.Každý máme svoje rodiny,majetky,deti...a nechceme nikoho sklamať.Veľa ľudí má dvojitý život.Len je to v tajnosti

Toska

or,ako to robiš?kde bereš silu sa divať do oči človeku ktorého klameš?Možno sa to dá zaklamať a utekať,ale žiť s niekym v klamstve na to treba aj dobry žaludok...

or22

Aj ja mám ženatého milenca o 7r.staršieho a rozumieme si a aj nám to vyhovuje.Samozrejme všetko je v tajnosti.Sme spokojný obidvaja.Veľa ľudí vedie dvojitý život..nad tým sa netráp.Po niekoľkých rokov manželstva príde sterotyp a nuda.Nejaké to oživenie nie je na škodu.

veronika2786

Pozdravujem psychicky narušenú osobu, kt. sa tu vydáva za mňa. Môj priateľ nie je gay a odkonzultované mám s ním všetko. Nemám už viac čo k tomu povedať. Ďakujem všetkým za názory a postrehy.

nikdyviac

ja som mala zenateho asi 10rokov dozadu.trvalo to asi 3mesiace.lutujem toho strasne.nie preto ze som bola naivna .... ale,ze som tym ublizila hlavne jeho rodine.