ako nebezpecne su cisty?

cicina

ahojte..poradite mi..nejde o to ze sa bojim ze som tehotna..ide o moju zaujimavost..ze ci sa da zistit z beznych krvnych testov ci som tehotna?niekto vravi ze ano niekto nie....testy su zamerane na traviace ustroje.aj pecen..da sa s toho zistit??....neje to gynekologicke vystrenie...co myslite???..dakujem

nelly811

Ahojte... to, že mám cistu je pre mňa novinka... už teraz Vám ďakujem za rady ohľadom jódu a enzýmov. Všetkým babuľkám držím palce, nech je zdravíčko ok.

tiborko

dakujem kikulka zatial neviem ani aka je ale ma rozmer 2,5cm chystam sa k lekarovi ale chcem mat istotu ci to nebrani k otehotneniu

yulka

Ja mám cystu v obličke, ale žiadne problémy mi nerobí. Má 1.3cm, za posledných 5 rokov narástla 1mm. Vieme o nej od mojich 10 rokov (teraz mám 23) a vtedy boli dve, jedna 0.6cm a druhá 0.4cm. Kedysi mi vraveli, že keď bude mať 2cm, tak ju vyoperujú, ale našťastie si tam iba spokojne oddychuje a nechystá sa tak rásť, asi sa bojí operácie.

Takže aj takto to môže byť s cystami.

tiborko

prosim vas poradte mi ak je to mozne ja ma cystu na vajecníku doktor mi povedal ze je to vraj vodnata cysta bojim sa lebo chcela by som otehotniet a chcem vediet ci ta cysta mi nebude branit ktomu aby som otehotnela cysta ma rozmer 2,5sm prosim poradte mi,ďakujem.

sisus

misinka...ako ti to dopadlo? ...ja som tiez po jednej operacii cysty a tiez sa bojim, co ak to zas bude take vazne ako vtedy...bola si aj na lieceni?

susulka

prosim vas a ako vlastne vznika taka cysta a ako sa da prd nou chranit teda aby som ju nedostala dakujem za odpoved

moksi

ja som mala cysty uz viackrat na vajecniku.bolo to vzdy bolestive pri pohlavnom styku,az pokym som nedostala nenormalne krce v podbrusku som nebola vobec u lekara.ale je to presne tak,po dlhodobejsom uzivani tabletiek proti bolesti praskla cysta sama.ani si clovek nevie predstavit,aky je to super pocit.takze ak sa da,treba vyckat a dat si vsetko skontrolovat lekarom.vela stastia a malo bolesti!

RNG

misinka, jod a enzymi cistiace telo od roznych "smetisk" a nefunkcnych tkaniv, medzi ktore patria cystym myomy, hrcky, tumory....je velmi ucinne.
Treba vyliecit, nie vyrezat.
Telo ich vie odstranit, hlavne s pomocou jodu a extra enzymov.
Dnes su na trhu ovela silnejsie enzymaticke zmesy, ako stary osveceny a pridrahy Wobemzyme.
Mas napr Pancreatine(ekvivalent 1400 mg), Multienzyme a Super Multienzyme, Bromelain(2x600 GDU), serrapeptazu(60 tisic jednotiek).