ako nebezpecne su cisty?

kikulka

študujem na Slovenskej technickej univerzite,chemicko-technologický fakultu a bohužiaľ táto škola sa nedá robiť popri deťoch,lebo ako tehotná nemáš prístup do labákov a myslím,že môj odbor sa nedá študovať externe

tiborko

no no kikulka aj moj manzel chcel aby som to uz mala za sebou a stalo sa to co som vobec necakala a otehotnela som vies v akom som bola soku??nevies si to ani predstavit a kde studujes ak smiem vediet?

kikulka

tak blahoželám k zmiznutiu cysty=)...joj,už aby som mala po výške,ja to nejako vydržím,ale priateľ by už bol najradšej tatinom=),tak ho to chytilo asi pred rokom a nie a nie s tým prestať,ale budeme musieť ešte vydržať=)

tiborko

dakujem nepocula som o tajkých vytaminov ale skusim sa poradit s lekarom lebo snazime sa ale stale mi nieco do teho pride,teraz to bola cysta ktoru vraj uz nemam a teraz cakam ze to bude nieco ine,aj a tebe prajem aby si tie semestre mala za sebou osobne viem co to je.

kikulka

držím palčeky,keď sa ti podarí otehotnieť(a verím,že to bude čoskoro=))tak sa ozvi...skúšala si aj také tabletky-vitamíny Baby planing,alebo tak nejako sa to volá,vraj dokážu telo rýchlejšie pripraviť na otehotnenie

tiborko

ahoj kikulka tak ti teda nezavidim to co si si prezila no nebolo to teda ruzove,dakujem za radu vies bojim sa lebo pri prvom som potratila a bala som sa zase otehotniet zacala som chodit k lekarovy on mi nasadil jednu liecbu a tu teraz uzivam som velmi zvedava co steho bude dakujem este raz.

kikulka

tiborko,cysta v tvojom prípade nebráni otehotneniu,aspoň čo ja viem...buď rada,že je ,,len"vodnatá,ja som tam mala hnis a krv a veľkosť detskej hlavičky podľa lekára,horor,5 hodinová operácia v poslednej chvíli,ešteže som ju prespala=)
Veľa šťastia s otehotnením=)...aj ja by som chcela,ale ešte mám pred sebou pár semestrov na výške=(

tiborko

chcem sa este poradit ta moja cysta mi stale nepraskla a ma uz asi 2,8cm doktor ma ubezpecil ze je vodnata a praskne sama.Este ma zaujíma ze si mozem otehotniet ak mam cystu.Vopred dakujem za odpoved.

dominička

Ahojtee..chcela by som sa spytat ci mam nejaku chorobu ak mi asi po 3 sexe tiekla krv asi 2 dni. moocc sa bojiimm ci nemam niecoo:( poradte...diky