Pocit dusenia

Príspevok v téme: Pocit dusenia
Jarka77

Mam vyse mesiaca problemy ze nemozem poriadne dychat,v noci sa zobudim s tym akoby som sa nemohla nadychnut.Lekarka mi dala lieky na stres ktore mi nezabrali pritom necitim sa ze by som bola v strese.Absolvovala som vysetrenie na krcnom,na ortopedii aj na endokrinologii a ani jedna z moznosti.Este ma caka alergologia a potom uz neviem.Chcem sa opytat ci nemal niekto z vas taketo problemy, tlak v krku pocit ze nemozte dychat.Ten tlak v krku citim stale.

damaxy

jarka ja si kupujem obyčajnu 500 v krabičke je 50kusov.Sumivé je drahsie,ale ako chceš od zentivy.Okolo500mg v jednej tabletke aby bolo.Poslala som ti 2 maily,ale zobrazilo mi ,že sa nepodarilo,tak neviem,čo sa mi deje.Potom to skušala aj dcera a to isté.

Jarka77

damaxy ahoj nevedela som sa dostat na mail ale pojdem. Ozaj a to si mam kupit sumivy magnezium porad znacku alebo kto to vyraba a ci to je ciste magnezium.Diky

lucy_r

Ahoj Jarka, myslím, že podľa tvojeho popisu máš alergickú reakciu na niečo, čo sa v tvojom okolí nachádza. Bohužiaľ mám ten istý problém, ako keby som dýchala práškový cukor. Dá sa pomôcť tým, že znížiš množstvo alergénov ,večer sa denne sprchujem aj s vlasami, tam sa peľu a precu udržuje najviac. Týždenne mením vankúš a vytieram podlahu denne namokro. Záclony tiež periem často, ale nezvesuj ich sama, nadýchala by si sazbytočne veľa alergénov, ktopré záclona zadržiava. Ja som alergická na brezu, palinu, skorocel, žihľavu a ambróziu. Mám problém, hlavne keď kvitnú, ale musím si dať pozor aj na sirupy a bilinkové čaje kde je skorocel dosť často. Skús to s odprašnením a uvidíš. kto nemal alergiu, nevie aké je to stresujúce a nepríjemné, nemôcť dýchať.

Jarka77

Ahojte kocky, mala som nejake vybavovacky, no dnes idem na jogu tak sa tesim.Vcera som mala hrozny stav znovu som bola na pohotovosti bolelo ma srdce a trpli prsty na lavej ruke ale co pichli magnezium a bolo to a dali mi nejake liekdy neurol ci ako sa to vola. Ale dnes som celkom pokojna. Dnes je ozaj krasne horuco. Depky prec prec prec :-)).Toto sa mi paci ze depky v takom pocasi nemozu prezit.:-)) ahojte dievcata.

damaxy

ahojky bella ty si ale riadne ranné vtáča,ale dnes si urobila dobre vonku je tak krááásne.To nemozu depky prežit.Pekný den všetkým

bella82

AHOJTE KOCKY TAK AKO JARKA BOLA SI NA TEJ JOGE JE TO NAOZAJ DOBRE NA TELO I DUSU AJ JA CVICIM ALE LEN DOMA SKUS SA ZAOBERAT NIECIM INYM A KED BUDES MAT CAS AJ NA SEBA TAK SI KUP ALEBO AK MAS KAZETU NA UKLUDDNENIE PUSTI SI JU SADNI SI NAAA GAUC ALEBO FOTELKU CELA SA UVOLNI RUKY MAJ UVOLNENE TAK ISTO MUSYS MAT NOHY VYSTRETE UVOLNENE PROSTE CELA SA UVOLNI A POCUVAJ NEJAKU PRIJEMNU HUDBU A NEMYSLI NAD TYM ZE AKO MI BOLO VCERA DNES A BUDE ZAJTRA HROZNE POCUVAJ SVOJ TLKOT SRDCA A MYSLI NA NIECO KRASNE UVYDIS POMAHA TO TO NAM PUSTALI KED SOM BOLA NA PSYCHIATRII A AK NAHODOV TA TAM AJ POSLU NEBOJ NEBUDU SI O TBE MYSLIET ZE SI BLAZON JE TO BEZNA CHOROBA AKO VSETKY OSTATNE DAJ NA NAS CHOD CIM NAJSKOR KU PSYCHIATROVI JA SOM TO ODKLADALA AZ KYM SOM NEBOLA NA TOM TAK ZE SOM SA NEVEDELA POSTAVYT S POSTELE VIEM ZE VELA PISEM ALE JA SOM SI TOHO ZAZILA A CHAPEM TVOJE POCITY TVOJ STRACH VIEM CO TO JE DRZIM TI PALCE A HLAVNE NEODKLADAT DA SA TO LIECIT AHOJ KATKA

Jarka77

ahojte dievcata damaxy bella. Fakt som rada ze ste tu. Uz mi je trosku lepsie dnes som mala ist k psychologovi ale musim to prelozit.Ale vravim si ze som dost silna ze urcite mam preco zit.Nemam sice este babetko aj ked by som velmi chcela, ale hadam casom aj to pride ked budeme obaja chciet.Neviem mozno mam to co aj vy.Urcite vyhladam psychologa aby som raz tiez neskoncila tyzdne v posteli.Sice 2x som bola aj ja na pohotovosti ale ako som spominala magnezium a clovek zaspi a rano je to iste.Ale urcite dievcata bude lepsie.Obidve vas obdivujem ze ste sa z toho dostali ale aj ja zacinam bojovat s tym stavom, zajtra idem na jogu potom vam poviem ako bolo, ze vraj je to dobre aj na telo aj dusu.

bella82

ahoj damaxy jaj veru nepoznam horsiu chorobu od tejto depresie a uzkost je najhorsie co moze byt ale tomu nikdo neuveri kym to nezazije na mne sa uz vsetci smiali ze som blazon az v tedy to pochopili ze nie je daco v poriadku kym som sa nedostala na psychiatriu ale je mi teraz fajn zatial sa maj papa