Pocit dusenia

Príspevok v téme: Pocit dusenia
Jarka77

Mam vyse mesiaca problemy ze nemozem poriadne dychat,v noci sa zobudim s tym akoby som sa nemohla nadychnut.Lekarka mi dala lieky na stres ktore mi nezabrali pritom necitim sa ze by som bola v strese.Absolvovala som vysetrenie na krcnom,na ortopedii aj na endokrinologii a ani jedna z moznosti.Este ma caka alergologia a potom uz neviem.Chcem sa opytat ci nemal niekto z vas taketo problemy, tlak v krku pocit ze nemozte dychat.Ten tlak v krku citim stale.

damaxy

bella,teším sa .že sa tvoj stav zlepšuje a uteba to vyzera aj na spojenie s depresiou.Povedz poznáš horšiu chorobu ako toto ?Ja zatial nie,toto s tebou zaspáva chodí ,líha je to hrozné.Teš sa so synčeka a hovor si ako ja zajtra mi bude lepšie.Skoda,že lekári skor nemyslia aj na psychické ochorenia.Keby posielali včas,zábranili by tým strašným stavom do ktorých sa to vystupnuje.Ja to už mam odžité a pomaly aj zabudam aké to bolo.pá.Vážim si ,že si sa pridala určite si mnohým otvorila oči a dala chut bojovat proti tejto pliage.

bella82

Ahojte dievcata ak mozem pridam sa k vam ja som toho zazila azaz mam 24rokov a pred dvoma rokmy mi zomrel otec v oktobri a uz sa to zacalo asi tyzden na to mi zacali uzkostne stavy zacalo to tym najskor mi zacalo busit srdce tep som mala 130 a tlak na hrudi ako ked by som mala doostat infark celu ma triaslo mala som bolesti v nohach a ramena ako by som mala na nich nieco tazkeho dalej som mala hrcu v hrdle zle sa mi dychalo a ako tu opisujete ze v obchode mi stale bolo najhorsie na odpaddnutie bala som sa velmi za zomriem stale som mala pocit uzkosti obehala som neurologa 5krat som bola na ekg a nic vysledky som mala vsade dobre moja pani dok. sa uz smiala ze som hypochonder a predpisala mi neurol bolo mi s toho lepsie ale len s tej stranky ze mi nebusilo srdce ale inac bolo to to iste stale ten pocit uzkosti az nakoniec som sa nevedela tyzden postavit z posteli nic som nejedla schudla som na 43kg bolo to nieco hrozne a raz vecer ma musel svagor odviest na pohotovost ten ma ukludnoval ze vsetko bude v poriadku pretoze on zazil to iste na pohotovosti mi dali injekciu na ukludnenie a zaspala som cize rano ked som vstala bolo mi hrozne zle tak ma svagor zobral do rimavskej soboty na psychiatriu tam ma hned rijali bola som tam 5tyzdnov mozem povedat strasne mi pomohli bol tam dobry kolektyv proste bolo mi tam super az na koniec som nechcela ist ani domov mala som tam vacsiu istotu a bala som sa ze keed dojdem domov tak mi zase zacnu uzkostne stavy ale musela som ist mam 2rocneho krasneho synceka a ten mi dodava energiu teraz beriem rano 1asentru 1 rivotril a peritol na vecer beriem 2peritoli 1asentru a na spanie prothiaden pribrala som na 63kg citim sa velmi dobre aj ked to je na liekoch ale hlavna vec ze uz nemam take stavy a mam pre koho zit mam krasneho zdraveho synceka a manzela som rada ze ich mam a vo vsetkom ma podrzia a mam preco zit PS;DIEVCATKA NEBOJTE SA NICOHO KDO TO ZAZIVA ALEBO ZAZIL VIE CO TO JE A DALSIA VEC MAME PRECO ZIT VED ZIVOT TREBA BRAT TAKY AKY JE JE SKVELY AHOJTE AK BUDETE MAT NEJAKE OTAZOCKY SOM TU PRE VAS PISTE PITAJTE SA PAPA KATARINA

damaxy

vieš ja somsi kazdý den hovorila,že zajtra mi bude lepšie,potom ,že o týžden mi už bede trochu lepšie.hladela som do buducich dní s vierou,že to prejde.Magne som brala rano aj večer ale skus si dat len polovicku rano avecer.Je to protistresový mineral a pri takýchto stavoch ho býva nedostatok.To vsetko je len v hlave,stale si hovor,že si pokojná a nemožeš sa udusit,ani nič horšie sa ti nemože stat,pretože damaxy to bolo tak isto a nič sa jej nikdy nestalo. .Jednoducho musíš začat rozkazovat ty.Mne sa to lahko píše ja viem.Ked to na teba prichádza nesustred sa na to ale skus napriklad začat nieco robit.vynes smeti,zametaj.umývaj podlahu proste zažen to niečím iným.Ak chceš možeš mi napísat.Damaxy@atlas .sk

Jarka77

Damaxy chcem sa opytat ked prisiel na teba ten stav a dala si si magnezium zabralo to hned?Pisala si ze ten liek ti zabral po mesiaci a co si robila ked si mala zas taky zachvat z dusenim a uz si brala lieky?Viem ze zo dna na den fit nebudem ale urcite chcem s tym daco robit.

Jarka77

Damaxy volala som na psychologicku poradnu a objednali ma na pondelok.Aspon prvy krok som urobila k tomu.Sice sa ma pytala ze ci ma obvodna neposlala ku klinickemu psychologovi a ja ze nie lebo ze som si myslela ze to nie je psychickeho povodu.Takze tak.Uvidime ze co dalej.

Jarka77

no to mas pravdu,akurat mi dnes poradili na tejto stranke bezplatnu psychologicku poradnu.Urcite ti dam vediet ze co.Momentalne mam na stole cajik proti stresu :-).Ale vazne mas pravdu dusevne zdravie je velmi dolezite.Zatial neviem co su to depresie a najradsej by som bola keby som nevedela.Idem tam teraz volat ku psychologovi a uvidim ze co.