Pocit dusenia

Príspevok v téme: Pocit dusenia
Jarka77

Mam vyse mesiaca problemy ze nemozem poriadne dychat,v noci sa zobudim s tym akoby som sa nemohla nadychnut.Lekarka mi dala lieky na stres ktore mi nezabrali pritom necitim sa ze by som bola v strese.Absolvovala som vysetrenie na krcnom,na ortopedii aj na endokrinologii a ani jedna z moznosti.Este ma caka alergologia a potom uz neviem.Chcem sa opytat ci nemal niekto z vas taketo problemy, tlak v krku pocit ze nemozte dychat.Ten tlak v krku citim stale.

Jarka77

Ahoj damaxy poslala som ti mail dnes :-). Ozaj fakt taky zvlastny pocit ani opisat ho neviem tak cudne vo vnutri mi je. Vsetko bude dobre verim tomu. Hlavne ze uz dobre spim aj 11 hodin co som vobec predtym nedokazala zaspat bala som sa teraz toto vsetko dospavam :-)

damaxy

Ano,ked sa to trochu zlepší je len taký zvláštny pocit,akoby predzvest záchvatu,ale naštastie ten nepríde.Možno je to sposobené okrem liekov aj takou istotou a poznaním, že sa mi nič nemože stat.Je to na dobrej ceste.Takže len vydržat a pokoj v duši.

Jarka77

Ahojte, ja sa mam uz ovela lepsie beriem lieky zachvaty uz nemavam, sem tam mi je trosku blbo tak akoby nevolno ale potom to prejde, ze vraj do konca leta by som mala byt v uplnom poriadku. Chodim na kontroly kazde 2 tyzdne. A vy ako?

Jarka77

bella ahoj tak bola som u psychiatricky je to panicka porucha. Beriem lieky este sice nezaberaju lebo az o mesiac :-)) ale citim sa ovela lepsie ten pocit ze uz vies co ti je je velmi dolezity. A dnes mam aj dobru naladu. :-)

Jarka77

Ahoj cucula9 ja som bola objednana na alergo ale nieco mi prislo do toho tak neviem musim sa preobjednat ale to su asi nervy, stale mam aj rano pocit stiahnuteho krku.Obvodna mi pre istotu dala inhalator ale este som ho nepouzila. No nic musim zavolat na alergo pre istotu.Kazdopadne uz nech pridem na to co mi vlastne je.Uz neviem ci si niektore veci namyslam.Niekedy mam pocit ze je to fajn uz nepotrebujem ziadneho lekara ale zrazu z nicoho nic ten hnusny pocit. JA HO UZ NECHCEM MAT!!!!!!!!!!!!

cucula9

jarka77 ja som mala podobne problemy....najskor ma poslali do nemocnice,urobili mi rozne vysetrenia,no a vraj je vsetko v poriadku.vcera som bola na alergologii a hned mi po vysetreni napisala recept,na kt.bol predpisany ecobec(inhalator),kt.sa pouziva pri prieduskovej astme......cize.....to ze sa nedokazes nadychnut moze byt aj to ze mass astmu.....

Jarka77

Ozaj Bella v pondelok idem ku odbornicke psychiatricke je to mamina spoluziacka a ze je dobra, vraj to moze byt aj zo stitnej zlazy ale ja viem ze to je aj z nervou. Proste sa na mna vsetko nakopilo. Ale inac dnes som po dlhom case rada v praci. Citim sa dnes velmi dobre. Po dlhom case sa citim trosicku stastna.

Jarka77

Ahojte dievcata. Stale sa mi ten stav nezmenil.Vcera som isla po dlhom case MHD-ckou a normalne som mala pocit ze tam omdliem radsej som sa postavila ku dveram.Ja tomu nerozumiem.A tak isto plne kino a poslednu polhodinu uz som cakala kedy skonci.Beriem lieky na ukludnenie a zatial to pomaha ale chcela by som sa toho uplne zbavit.
Rano sa mi velmi tazko vstava z postele.

bella82

AHOJTE KOCKY TAK AKO SA VAM DARI UZ SOM TU NEBOLA DAVNO ZMENILO SA U VAS NIECO? U MNA NIC SOM V UPLNEJ POHODICKE LEN TOTO POCASIE NA MNA ZLE VVPLIVA ALE KONECNE UZ DNES SVIETI SLNIECKO KED MATE OTAZKY KLUDNE SA PITAJTE ZATIAL PAPA