Pocit dusenia

Príspevok v téme: Pocit dusenia
Jarka77

Mam vyse mesiaca problemy ze nemozem poriadne dychat,v noci sa zobudim s tym akoby som sa nemohla nadychnut.Lekarka mi dala lieky na stres ktore mi nezabrali pritom necitim sa ze by som bola v strese.Absolvovala som vysetrenie na krcnom,na ortopedii aj na endokrinologii a ani jedna z moznosti.Este ma caka alergologia a potom uz neviem.Chcem sa opytat ci nemal niekto z vas taketo problemy, tlak v krku pocit ze nemozte dychat.Ten tlak v krku citim stale.

Jarka77

kikina netrap sa nad vahou ja mam 29 a v tvojom veku som tiez bola trosku pribrata teraz som len kost a koza ono to vekom schudnes hlavne sa nad tym netrap.Trosk cvic prebehni sa ak neschudnes nevadi budes sa citit lepsie.Uvidis ked na to nebudes mysliet sama sa ti upravi vaha samozrejme najlepsie je nejest uz po 18 hod a uvidis bude to dobre. Drzim palce.

janík

kikina:pichanie pri srdci sa dá odstrániť napichnutím dvoch bodov na dráhe sleziny a pichanie zmizne-akupunktúra

kikina

ahoj.uz dlhsi cas mam problemi zo srdcom.stale ma prudko pycha pri srdci trva mi to vzdy asi az pol hodinu.robili mi aj ekg aj echo ale srdce mam v poriadku.nevie mi niekto poradit co to moze byt?posledny pol rok som aj dost pribrala a nech robim cokolvek nedari sa mi nijako schudnut.ani velmi nejem vecer uz vobec nie.nevie mi niekto nieco poradit.moc ma to trapi mam len 21 rokov.vdaka

Jarka77

belissima mne to zacalo tesne predtym ked som isla tiez pod narkozu a este som nevedela ze mam panicku poruchu mala som problemy so zenskymi vecami brali mi vzorku na histologiu nastastie to dobre dopadlo. Beriem lieky na panicku poruchu a citim sa neporovnatelne lepsie. Fakt je to tou dobou co zijeme.

mio

budte taky laskavy a vsetci prestante fajcit,zdravo zite a sportujte,odburajte stresy a vase problemy skoncia...mam 43 rokov,120kg a citim sa ako mladik..prajem Vam vsetko najlepsie.

janík

skúste si dať akupunktúrou preliečiť pľúca,obličky a pečeň a dýchanie aj psychika, by sa malo znormalizovať

bellissima1

ahojte,napojila som sa tu zo zvedavosti,ale som velmi rada,ze som natrafila prave na tuto stranku....vidim,ze taketo problemy ako ja mava vela ludi v dnesnej dobe,to je tym dnesnym stresom,zial zijeme v takejto dobe...pred dvoma mesiacmi som bola na LPK vajecnikov,ludia neviete si predstavit co som prezivala...kazdu noc som sa budila na to,ze sa dusim,busilo mi srdce,lapala som po dychu...budila som priatela,ze umieram,ze musim ist rychle na pohotovost...bolo to stresom a hlavne som sa bala ist na tu LPK...ked som uz bola hospitalizovana v nemocnici tak ste ma mali vidiet...anesteziolog bol zo mna uplne vedla...same otazkz,preberem sa z narkozy? bala som sa,ze sa nepreberem z narkozy,stale myslim negativne...tie debky chodia hlavne vecer,ked sa zotmie tak konec...akoby tma mala nejaky zly vplyv na mna...