Pocit dusenia

Príspevok v téme: Pocit dusenia
Jarka77

Mam vyse mesiaca problemy ze nemozem poriadne dychat,v noci sa zobudim s tym akoby som sa nemohla nadychnut.Lekarka mi dala lieky na stres ktore mi nezabrali pritom necitim sa ze by som bola v strese.Absolvovala som vysetrenie na krcnom,na ortopedii aj na endokrinologii a ani jedna z moznosti.Este ma caka alergologia a potom uz neviem.Chcem sa opytat ci nemal niekto z vas taketo problemy, tlak v krku pocit ze nemozte dychat.Ten tlak v krku citim stale.

Lenka 23

Potrebujem naozaj súrne poradiť.. Už asi mesiac sa stále budím na to ako nemôžem dýchat a musím stále vetrat.. Nemám pocit v krku ako keby ma niekto škrtil skor mám pocit, že nemám kyslík a zachvílku sa udusím..

riso 03

Ja by som povedal že to je astma ešte aby si vedel vždy prichádza v nočných hodinách 1 až 3... Môže mať tiež spojitosť zo žalúdkom ako napr často vás pálí záha... A tiež nevedieť sa vydýchnuť... Treba dýchať čo najviacej nosom a tiež nie rýchlo nepanikáriť odporúčam liek na astmu rolenium elpenheler... Tak isto odporúčanie vysadiť mäso mieko všetky mliečne výrobky okrem jogurtu.. Jesť veľa zeleniny a ovocia..

esterka24

DOBRY VECER CHCELA BYSOM SA PRIDAT KTEJTO TEME ODUSENI MAM 26 ROKOV ATOTO TRAPENIE MAM UZ 2ROK NVIEM TAKISTO COTO MOZE BYT BOLA SOM ULEKARA ASPRAVIL MI VYSETRENIE STITNEJ ZLAZY ALE BOLA VPORIADKU NEVIEM KED MAM TEN POCIT ZEMA NIEKTO SKRTI VTEDY SIMUSIM PRIVIAZAT SATKU DO KRKU UZ SAMA NEVIEM FAKT NOCOMAM ROBIT HM.....

miro999

no tieto pocity poznam uz takmer rok, pridava sa k tomu busenie srdca, ale to mam pocit, ze zo strachu z udusenia. je to asi v psychike, tlak mam v poriadku, EKG mi nic nenaslo

femka

zdravim Vas:).takze moja skusenost je takato!!..ja som mala ten isty problem cize pocit ze sa neviem nadychnut a nemalo to nic spolocne s psychikou absolvovala som vsetky mozne vysetrenia a nic !!..nakoniec som zistila ze problem je zaludocny!!. skuste si dat dietu a postupne pridvajte potraviny a vsimajte si po ktorom jedle problem zacne a to potom vylucte...mne konkretne sa neda nadychnut po cokolade kakau kave a mliecnych vyrobkoch- ale moze to byt aj pecivo cize celiakia.A kupte si probiotika a uzivajte ich - najlepsie sa mi osvedcili -PROBIODOM vyrobca KOMPAVA sk).Co sa tu stazujete na srdiecko poradila by som Vam cajik z HLOHU ja mam s nim tiez fajne skusenosti:)A doplnte si horcik najlepsie macanim nôh v ZIVEJ soli z mrtveho mora...da sa kupit v drogerii:)..este na to travenie bodli by aj enzymy ale skuste najprv co som radila...prajem pekny den

1984

Mam jeden velky problem. Moja babka ma 85 rokou a stale nas drzi v pohotovosti s tym ze sa dusi a ze sa nemoze nadychnut. Uz mame pocit, ze si len vymysla,lebo sme s nou absolvovali uplne vsetkych doltorou ktory len existuju a ty potvrdili, ze sa dusit nemoze. Uz totbrva 4 mesiace. Sme vsetci s toho unaveny. Prosim ak by niekto vedel pomoct, poradit budem velmi vdacna.

anka

Ahojte.Dufam že sa tu najde dajaka osobka,ktora mi pomože...občas pocitujem dusenie v krku,ale nie stale,je to taky pocit ako keby ma niekto škrtil,da sa to vydržat,ale je to neprijemne.Bola som už aj na vyš.so štitnou žlazou a všetky vysledky dopadli dobre....tak neviem čo to može byt...........