TABLETKY PRE LEPSI SEX ?????POMOZU???????

palinocka

Erekton max - My sme sa tiez s priatelom rozisli kvoli sexu, nechcel, odmietal a ked uz som si zvykla, prestala som chciet a kazdy sme si potom nasli milencov a povedala som mu to a isli sme od seba, teraz nastastie sme ok s terajsim priatelom, ale keby sa nieco stane kupim si erekton max lebo kamoska ich ma odskusane a moze to aj ona papat.

Jergy

Hej @fifoo88 uzivate ich? A obidvaja ci iba ty??

To mi je luto @glum, ze ste sa aj tak rozisli. Mozno keby si vyskusal tabletky Erekton MAX tak sa nerozidete. Neviem sice, co su to za tabletky, tie ktore si uzival ale tieto su brutalne!

Glum

Ake tabletky? Mňa frajerka posielala k urologovi lebo som si zvykol na kamagru ale nakoniec sme sa kvoli tomu aj tak rozišli... Ide mi karta..

simka214

ak sa mozem zapojit, tak my sme mali velku krizu vo vztahu a tieto tabletky sme kupili a vztah je 100 a 1, ovela lepsi, dlhsi, vydatnejsi, sme spokojni obaja, haha nikdy by som nepovedala, ze to napisem takto verejne :O :D

kamilla

Vau, fíha a čo na to teda vaše partnerky? Sú spokojné? Aký dôvod ste mali na to, že ste to začali užívať?

Jergy

Ucinky @kamilla to ma take, ze chlapovi sa rychlejsie postavi a hlavne predlzi vykon. Takze chlap dlhsie vydrzi a tym padom je partnerka spokojnejsia. Neviem, co viac by som ti napisal k Erektonu MAX, su to modre tabletky a o nich vedia snad vsetci.

stevino_m

alanitka haha to by asi kupovali pary nad 45 ked sa uz navzajom moc nepritahuju :D hh fuj hnusny for, kazdopadne tieto co mame su top!