TABLETKY PRE LEPSI SEX ?????POMOZU???????

kamilla

Ja som samozrejme nič nezavrhla, práve preto sa pýtam či veríte alebo aké to má potom na telo presné účinky, zaujímam sa.

alanitka

vsak jasne, nic na tom nie je stevino. je to normalny problem, ktory ma viacero chlapov a parov. a je fajn, ze je stale viac tabletiek, ktore pomahaju. to uz by co bolo, keby take tabletky boli na trhu:-D:-D:-D to si ma teraz pobavil:-D:-D:-D

Jergy

Verim @kamilla, kedze ich uzivam a viem, ako mi pomahaju, ako sa lepsie citim, ked si ich pred sexom dam. Netreba pisat, ked nemas ziadne skusenosti. A ked chces pozistovat blizsie info, tak sa pytaj a nezavrhuj hned nieco, co inym ludom dobre robi!

stevino_m

alanitka ano tie uzivame, tak vidis, je to normalna vec, to je super pokial si to nemusi davat, ale je to na zlepsenie a na vsetko celkovo, neviem keby sa mi zena nepaci a dam si tabletku ci sa mi zacne pacit asi az take nie su hahaha :D

alanitka

takze tie Erekton MAX ste uzivali, ano? akurat vcera som sa o tejto teme bavila s mojim drahym a on sa mi tiez priznal, ze kedysi uzival taketo tabletky. no ze teraz so mnou nemusi, kedze na mna sa len pozrie a uz ma chut:-D:-D

miskovicka69

karkulkopokladik, no ja si práve že myslím, že ju dosiahnú. keď si dajú rovnakú pilulku, tak budú obidvaja nabudený a budú mať väčšiu chuť na sex.

stevino_m

alanitka hej, ako som pisal nam to fakt pomohlo a pomaha, nechcem sa opakovat ale uz ich tu spominal strbis_duchon, tak my sme mali presne tie iste co tu popisuje :)

alanitka

to je ake super, ked sa dvojici podari zachranit vztah. lebo teraz ked vidim, kolko rozvodov je, tak mi je az spatne:-(:-( a ake tabletky vam pomohli Stevino??

stevino_m

my so zenou sme riesili problem manzelstve, bolo toho vela, deti, rutina a sex ziadny, bolo to tazke obdobie, skoro sme sa rozisli, zena prisla s napadom uzivat tabletky na zvysenie chuti, uzivali sme spolu, teraz si dame uz len obcas niekedy len ja a niekedy len ona, sex je super a nase manzelstvo sa vratilo do normalu :)