TABLETKY PRE LEPSI SEX ?????POMOZU???????

liuscha

janicka765JE hej pricinu hladam, tvrdi, ze je to v poriadku, len ze vela prace. Ze to mam pochopit, pytala som sa ci niekoho ma povedal, nie nemam a este sa urazil ze co sa pytam za blbiny.

christa366

janicka765JE - aha, no tak vy ste možno dopadli ešte dobre, že to fungovalo no nie? lebo predsa ako som písala nižšie ak je fakt niekto už mega frustrovaní a blízko konca už to asi ani takéto niečo nezachráni

janicka765JE

@christa366 no uz polroka berie tabletky erekton max a vobec nas to neomrzelo, prave naopak, bavi nas to velmi, lebo konecne to milovanie stoji za to! vobec to nie je tak, ze si telo na to zvykne. stale tie ucinky su take, ako na zaciatku.

@liuscha asi by som ho zacala upodozrievat alebo by som po nom chcela aby mi vysvetlil, preco je taky unaveni. hladali by sme pricinu!

liuscha

Co by ste robili keby vas chlap neustale odmieta? Nechce sex, stale unaveny, boli ho hlava ako keby mam zensku v posteli :( Som z toho nestastna.

christa366

janicka765JE - aha takto, a ako dlho už berie také tabletky? lebo ja si zase myslím, že ak to má niekto dlhodobo a už sú obidvaja z toho frustrovaný už nepomôžu ani tabletky

Glum

Dea2
Veď som napísal že u každého to zaberá inak. Hlavne keď nemaš original viagru ale iba dake generikum z eshopu atď. Ja keď si dam napriklad tu kamagru tak cca za hodinu mi stači sa nejako vzrušiť napriklad bozkom alebo ma frajerka chyti za penis cez nohavice a už si može robiť čo chce ;) Myslim že to aj nejako oddialuje ejakuláciu čiže aj keby sa chcem spraviť za 10minut tak to proste nejde. Raz mi to zaučinkovalo tak že sme dali 3 kola po 10 minut a stale mi stál.. Skrátka tam hra rolu veľa faktorov napr. nadržanosť, nálada, fyzická zdatnosť... Ano viem sú aj takí alfa samci čo masturbuju 3 krat denne a ešte maju sex 2 hodiny bez nejakych tabletiek, no ale čo už.

janicka765JE

@christa366 mne to zachranilo vztah! so snubencom sme spolu uz 3 roky a posledny rok zacal mat v tejto oblasti problemy. on aj bol nadrzany ale jednoducho po par minutach mu padol a mohli sme robit cokolvek a nic nezaberalo. jeho velmi dobry kamarat mu poradil tabletky na povzbudenie (erekciu) a odvtedy to je znovu dobre :) znovu si milovanie uzivame na plne dusky :)