TABLETKY PRE LEPSI SEX ?????POMOZU???????

Karkulkopokladik

Akoze naco ti budu tabletky, ked nemas chlapa s rovnakou chutou ako ty? Vies ake je to utrpenie mat vysoku chut aj bez tabletiek a musiet ju potlacat?

Lupienok554

vieš čo podľa mňa by ti také niečo mohlo pomôcť, akože nemám osobnú skúsenosť, ale kopa týchto tabletiek je aj pre ženy a možno sa vyrábajú aj také čo sú priamo určené ženám, hľadala si už niečo?

strbis_duchon

Chalani, na všetky otázky vám odpoviem, len pekne postupne. Dostať ich kúpiť v ktorejkoľvek lekárni alebo cez e-lekáreň drmax a dokonca aj cez ich originál stránku erekton.sk. Je viac možnosti ako sa k ním dostať, no najľahšia je zájsť do lekárne, vypýtať si ich a zaplatiť. Čo sa týka užívania, tak sa odporúčajú 4 tablety cca 60 minút pred pohlavným stykom. No niekomu stačia kľudne aj 2, to je už na konkrétnom človekovi, koľko ich zvládne. A dĺžka nie je stanovená, môžu sa kľudne aj dlhodobo užívať, keďže sú to len výživové doplnky a nijako nepoškodzujú organizmus. Snáď som na žiadnu otázku nezabudol odpovedať..

lukco85

KED SI ICH UZIVAL, MOZES MI NAPISAT, KDE ICH ZOZENIEM A AKO SA MAJU SPRAVNE UZIVAT? KOLKO TABLIET ZA DEN A AKO DLHO?

strbis_duchon

Neviem či nové, netuším od kedy sú na trhu, lebo mne ich poradil kamarát a viac som nezisťoval. No máš pravdu, že ich zatiaľ moc nereklamujú, teda nevidel som žiadnu reklamu na ne, čo je trochu škoda, lebo sú dosť dobré a účinné...