TABLETKY PRE LEPSI SEX ?????POMOZU???????

strbis_duchon

Áno, na také som narážal. No a z tých najlepšie sú podľa mňa Erekton MAX. Nechcel som to tu písať, ale aby si vedel, že si nevymýšľam tak sa ti musím priznať, že istú dobu som ich tiež užíval a bolo to o mnoho lepšie...

lukco85

VED PRAVE PRETO CHCEM S TYM NIECO ROBIT, ABY NAS KRASNY VZTAH NESTROSKOTAL NA TOMTO. NO NA TIE NAPRIKLAD MODRE TABLETKY???

strbis_duchon

Ale keď máte idylický vzťah, tak by ste ani v tomto nemali mať žiadny problém. No ale prejdem radšej na tie tabletky, lebo očividne po poradniach sa nechcete vláčiť. Mal som na mysli také, ktoré povzbudia k sexu, väčšinou také chlap užíva a potom to milovanie je lepšie. Už vieš, na ktoré narážam, že?..

lukco85

KEBY SOM VEDEL, PRECO NAM TO NEKLAPE, TAK SEM VOBEC NEPISEM. ROZPRAVALI SME SA O TOM UZ VIAC KRAT ALE OBIDVOM NAM TO PRIDE ZAHADNE, LEBO FAKT SA NIC TAKE NEZMENILO. AKURAT TOMU MOJMU DOLE SA AKOSI NECHCE A ASI PRETO JE TO TAKE HORSIE. TABLETKY SOM ZATIAL ZIADNE NEUZIVAL A PORADNU SME TIEZ NENAVSTIVILI. NEMAME VO VZTAHU ZIADNE PROBLEMY, MAME IDYLICKY VZTAH. STRBIS TY NA AKE TABLETKY NARAZAS?

strbis_duchon

Keď som si prečítal vetu: "inú ženu nechcem", tak som si povedal, že si správny chlap a treba ti pomôcť! Ešte ste nič neskúsili, áno? Žiadne tabletky, žiadnu poradňu, atď...

lukco85

NAZDAR LUDIA, NERAD TAKETO VECI ROZOBERAM VEREJNE ALE UZ SI NEVIEM DAT SAM RADY. PROBLEM JE V TOM, ZE V SEXE S MANZELKOVU NAM TO V POSLEDNEJ DOBE MOC NEKLAPE. INU ZENU SAMOZREJME NECHCEM! SKUSALI STE UZ NEJAKE TABLETKY? POMAHAJU?