Stale otazky "Už máš robotu"? Co tym ludom sije?

Príspevok v téme: Stale otazky "Už máš robotu"? Co tym ludom sije?
barunka

Som nezamestnana LEN 2 tyzdne a uz mi idu na nervy otazky ludi okolo stale to iste UZ MAS ROBOTU??? Co tym ludom sibe nacisto?? To nemoze clovek byt doma ked ma z coho zit len tak? Ani mesiac? To kde sme? Normalne mam nervy. Neplanujem sa zamestnat nikde na 3 smeny s VS a ani ako predavacka na pokladni. To uz co je toto.. Len aby som niekde bola?? Mam dost...

barunka

Btw ludom ktori ´parazituju´sa ani nedivim! Dnes je pomaly lepsie byt na socke a doma nez chodit do roboty za minimum a este si platit aj dochadzku a pod. Holt, tento stat si to ´vie´ zariadit ze... Nehovorim teraz o ciernych spoluobcanoch...

barunka

Parada a hned sa uvedomte vy, co sa tu starate do toho z coho zijem. Co vas po tom?? Nemusim sa nikomu spovedat! Ste presne ako ti, co sa ma vypytuju ci mam robotu! A hej, mam dost nasetrene zo zahranicia, takze kde je problem?? Skor mam pocit, ze tu na SK su tak zadebneni ludia ako nikde inde =// Podla mna len zavidite, ze niekto nemusi chodit do roboty a pritom ma z coho zit!! Nuz nie kazdy potrebuje rozbijat mesacne tisice! Fuj, normalne som sa nasrala teraz.

Prezývka55

Tak minimalne na zdrovotne poistenie sa jej skladame. Lebo neviem ci si dala status ako dobrovolne nezamestnana a nesla na urad prace.

bet66

viem, o com hovorís..ja toto pocúvam skoro stále a hlavne od rodicov..co ja zároven smutné, nieze by ma trochu podporili ale furt denno denne ma terorizujú otázkami typu: No čo hladás? píses? volás? Uz si nieco nasla? Uz ta niekde konecne zavolali?

ako ja si tu prácu naozaj hladám, kazdý den pozerám pracovné ponuky na nete. A kedze som iba tento rok skoncila strednú mam vlasne este nárok na prazdniny do konca augusta, čize niesom este ani nezamestnaná...ale tieto otázky ma vytacajú...normálne lutujem ze som si nadala prihlásku na VS..mala by som aspon pokoj

NEnormalna

mám náročnú VŠ, popri škole som ešte pracovala na ilustráciách do učebnice, ktorú sme vydali, brigádovala ako hosteska po rôznych akciách. Po dlhom roku som si domov prišla oddýchnuť, byť s našimi konečne.. keď sa ma začali všetci pýtať hneď, ako sme sa stretli v meste, či idem niekam brigádovať, myslela som, že vybuchnem.. :D ale teraz sa na tom už len bavím :) áno, "brigádujem" - mesiac neplatenej praxe v nemocnici :P

slnovrat

Najradsej mám takých čo študujú, lebo im to rodicia financujú, a študujú hocičo bez ohľadu na uplatnenie, ale robiť sa im hnusi.

jedulka

no, je to divný :-)ale na druhou stranu, co lidi nejvíc děsí? Vyprdněte se na tyhle otázky,já pracovala tak 5 let v celém svém životě.Tehdy to byla velká ostuda, dnes si to užívám :-)