Čo vás irituje?

Aja02

Neprekáža mi prakticky nič. Každý nech sa oblieka tak ako sa mu páči. Prečo sa obliekať podľa toho, čo sa páči iným alebo podľa toho, čo je módne?

Viac ako nevkusné oblečenie či doplnky mi vadí vulgárnosť a fajčenie.

lilyianka

na chlapoch este neznášam dlhé nechty, nechápem ten význam ..je to totálne nevskusné a nechutné, ak má dlhšie nechty ako žena .... a u žien nechápem vytrhanie celého obočia a následné vytetovanie .....

Blondula

este som zabudla,ze neznasam,ked sa chlapovi vytrha obocie tak,ze vypada jak dilino gadzo !!! ja som mojim frajerom vzdy upravovala obocie,ale nikdy netvarovala,jak podaktori maju :D ja si asi ani chlapa nenajdem,bo mi vzdy na nich nieco vadi :D

iskierka

:D :D
možno to má nejaký praktický význam :D nepotrebuje topánky a zvládne po tvrdom teréne aj chôdzu naboso

lilyianka

Blondula ..no náš mladý sused 18ročný má dvojfarebné vlasy .. vrch blonďavý a spodok tmavý .. ten teda vyzerá ti poviem :D :D
a možno odveci, ale raz sme boli v reštike sa najesť s bratovou frajerkou,ale čo tam sme zbadali .. mladá baba, čašnícka, čo nás obsluhovala mala tie hnusné stvrdnuté päty ... šak by s tým mohla lavice šmirgľovať na konci roka .. pre boha veď si to opilníkujem a mastím snád jak divá ked to mam nie ...

iskierka

lilyanka
smutné je na tom to, že opačné pohlavie to berie za čosi užasne a sexi :D a men sa to tiež nepáči, pôsobí to na mňa lacno :)

a mňa iritujú ponožky v sandáloch a hrubá "zlatá" reťázka
jo a ešte obtiahnuté tričká na chlapoch bez krku :)))

Blondula

fiiiha...ale ste sa rozbehli :D
u chlapov neznasam slipy a take divne botasky s divnou podrazkou :D neviem co je to za znacka,myslela som,ze cinania to predavaju,ale aj znacky vyrabaju tie hnusne botasky :D u zien vela veci,ale zacnem leginami a kratasmi na nich,alebo suknou.potom su to trciace a priesvitajuce gace ci uz spod sukne,alebo nohavic ! trciace ramienka podprsenky z oblecenia a uplny vrchol teraz v lete ked je vidno celu podprdu a na tom ma saty bez ramienok,alebo top !!! totalny nevkus,nikdy by som sa tak neobliekla !! ....alebo bliekajte sa tak,potom sa necudujte zeny,ze sa po mne vsetci otacaju :D :P a este nechapem,preco si mlade baby trhaju obocie tak,ze ho maju asi od polky oka :D to znamena,ze asi 1 cm od stredu je vysklbany :D dneska som v meste videla uces,ktory letel este v minulom storoci,t.j. spodok vlasov tmavy a vrch blondavy :D komplet zle !! alebo zafarbena ofina,väcsinou cervena,ruzova :D trciace obliny :D hruuuza...des...