Čo vás irituje?

Sejla

Omg haha v pohode ja sa neurazím :) čierne kožené mrkvace a biela bluzka/ kosela, nic viac, simple, ešte sa nikto nestazoval :D

ebi77777777

a ja som to pred 10timi rokmi statočne nosila :D a som bola rada čím sú špicatejšie :D som bola stáár :D a k tomu som si dala zvonové nohavice a išla na diskotéku,, :D som bola ale čaja :D :D :D

o.m.g@♥♥♥♥

Kozaky milujem mam ich niekolko ovsem nie cinske :) ale kozene nohavice ja osobne by som si nedela sorry tym nechcem urazit kazdy ma iny vkus :):):):):)

santa.monica

Ja sa zasa desim toho, ze spicate topanky su spat. Este take s kratkou spickou sa daju, aj ked to nie je nic pre mna (nozicka c. 41 :D ) Ale uplny humus je napriklad toto data.modnipeklo.cz

Sejla

Ebi najlepšie dostaneš v sekáči alebo choď na nákupy do Anglicka, ja nosím aj kožené obtiahnuté nohavice, puzdrové sukne, nezniesla by som na sebe bedrový pás, som aj dosť maličká takže mi to pristane..

o.m.g@♥♥♥♥

Zvoncaky fuuuj neznasam..ja mam rada sukne pekne dlhe alebo kratke saty a pod.legini sa mi tiez nepacia ...

lilyianka

no chvalabohu som túto dobu asi pred tým rokom dvomi zaspala :D a strašne deformujú postavu ... aj keď je pravda, že keď to bolo v móde pred cca 12timi rokmi, tak som ich vo veľkom nosila ..ale tak mladá sprostá :D

ebi77777777

zvonové dúfam že nikdy :D mne sa neľúbia lebo vymetáš s nimi celé mesto, je to nehygienické

ale asi tak pred rokom alebo pred dvoma, bol hit zvonové nohavice s takými topánkami s hrubou podrázkou, ale nejak sa to neujalo