Čo vás irituje?

lilyianka

mne sa neon topánky páčia ..ale nei na mne :D nie som taký extravagantný typ :) ale tie tielka čo fičali pred dvomi rokmi nie... veď tuším som bola jediná, čo to nemala :D

Sejla

Nepáči sa mi to, farby mám rada ale nie neonové, ale chcela by som ten neviditelný kabát čo vymysleli Japonci:)

ebi77777777

neviem, neon, no som písala, že mám jeden outfit, a tým to u mňa končí,,, páči sa mi, a nejak sa neobraciam po takých kúskoch
neviem aká si veková kategória, záleži to aj od toho, pre také teenky, vkusne nakombinované, dá sa...
topánky neon, ja osobne eee :)

santa.monica

vidim, ze ste to vo vacsine spravne pochopili :) a presne tak to je. napriklad, ked prisli do mody bedrove nohavice, tak sa nedali ine zohnat.. iba tie bedrove z ktorych trci chrbat, rit a niektorym aj muffin :)

ebi77777777

tiež si myslím, že užívateľky to nemysleli tak, že teraz tie veci čo sa im nepáčia (zvony, špici), že budú nosiť
skôr, že sú to také tragikomické kúsky oblečenia.. bolo to myslené v tom zmysle
aspoň ja som to tak usúdila

lilyianka

ja tie zvoncové gate tiež nebudem nosiť, ak by sa náhodou vrátili do módy, len ťažko sa zháňa čosi iné, keď v každom obchode to isté .... pre mňa za mňa nech si to nosí kto chce, ale ja to nebudem :)

Sejla

Hello heh tiez som sa nad tým cudovala :D ale oni to asi mysleli tak, že to budú všade predávať a bude ťažké zohnat niečo iné...