Kvalitný nábytok

Karolinkaa1

Skús si kuknúť stranku drevona.sk, už som stade veľa veci nakúpila a odporúčam. Je to tu toho dosť na vyhľadanie toho spravneho nábytku pre teba :).

anna 5

vanessska presne taketo kreslo som dlho hladala :D ale bojim sa ze sa mi vykyve a nebude dostatocne stabilne...a je pohodlne?

vanessska

Nájsť môžeš veľa predajní kde je moderný nábytok, ale s kvalitou je to už ťažšie. Ak by som ti mala poradiť nejakú spoľahlivú stránku, tak by to bol asi designoutlet. Majú dobré ceny a aj prístup k ľuďom. Ja som odtiaľ objednávala stoličku do pracovni. Neviem teda, či je presne toto tvoj vkus, ale skús pozrieť: designoutlet.sk

sally_t

Nemam uplne presnu predstavu skor je to tak ze cakam kym mi nieco padne do oka ale paci sa mi moderny styl a rada by som nasla nieco take originalnejsie...a viac sa mi paci biely alebo cierny nabytok

vanessska

Ahoj a máš nejakú presnú predstavu ako by mal vyzerať? Keď sa človek tomu trochu povenuje, tak sa dá nájsť naozaj veľa pekných a kvalitných kusov :)

sally_t

Ja tiez zhanam nejaky kvalitny nabytok ale chcela by som aby bol moderny. Vacsina veci z masivu je presne styl ktory sa mi nepaci.