Pukanie v kĺboch

Príspevok v téme: Pukanie v kĺboch
raimond

Chcem sa spýtať čo použiť na moje kĺby, keď mi pri nejakom pohybe v nich puká. Začal som chodiť do fitka a napr. pri cviku lýtok mi puká v členku. Pri cviku na predlaktie mi puká v zápestí.
Čo sa s tým dá robiť ? Aké prípravky mám na to užiť aby mi nepukalo v kĺboch ? Dá sa to vôbec nejak liečiť ?

GOING

kedysi žiadne doplnky želatiny a kolagény neboli. Bola slanina, oškvarky a huspenina.

Kĺby si musia na záťaž postupne zvyknúť rovnako úpony svalov.
Sú stuhnuté/nepružné , postupne so zaťažovaním a zväčšovaním rozsahu pohybu sa budú meniť aj ich vlastnosti.

lucussska

na problemy s klbami odporucam priessnitz klbovu vyzivu, nova verzia obsahuje aj bosweliu s protizapalovym ucinkom, vylepsili to ozaj dobre, pomahala predtym a teraz pomaha este viac

marika-0000

Pred dvoma rokmi som bola na operácii chrbticou.Z ničoho nič mi praska v kĺboch,kolenách,ramenách,loktiach a v článkoch.Neviem či je to vážne,porate my ako to liečiť Ďakujem

milan312

amitamin® arthro360 je super, tiez som ho mal, pukalo mi v kolenach aj v clenkoch a je aj pre alergikov, odporucam

Kika.s.

Ahojte potrebujem poradite mam 13,5
Keď vystieram nohu neprijemne mi praska v kolene,na koleno som viackrát spadla vtedy som ho mala opuchnute.. Neviete mi.poradiť či je to normálne alebo niečo nieje v poriadku a treba ist s tym k doktorovy?
Prosim poradte

Peter0000

Pred tréningom si premaž kĺby, krúžením kĺbami(hlava,ramená,zápästia, boky, členky, plecia, lakte, driek, kolená).
Tak najlepší tréning kĺbov je dokonalá Trojka.
Pozostáva z troch statických cvikov(výdrží):
-mostíky
-statické L-ká
-twisty
Toto sú twisty: www.warriorwomen.co.uk
Twisty skvelo trénujú stuhnuté manžety rotátora.
Prvé cvičenie je hore vľavo na obrázku. Začnite týmto. Cvičiť môžete každý deň, možno aj 3x denne. Túto výdrž by ste mali udržať len za pomoci svalou, nemá to byť nútené cvičenie. Trvať by malo asi 20 sekúnd obe strany.
Mostíky sú tým najleším cvičením na svete. www.warriorwomen.co.uk
Znova začnite cvičiť cvik hore-vľavo na obrázku. Takisto je to cvik na výdrž, čiže v takejto polohe by ste mali zotrvať asi 20 sekúnd. To bude stačiť na premazanie platničiek synioválnou tekutinou.
L-ká sú dosť náročné pre necvičiacich. www.warriorwomen.co.uk
Tu je stránka odkiaľ mám obrázky:
www.warriorwomen.co.uk
Ak to myslíte vážne so svojím telom, tak odporúčam Vám, zakúpiť si knihu Tréning väzňa 2. Tam nájdete všetko ohľadom Trojky.