Pukanie v kĺboch

Príspevok v téme: Pukanie v kĺboch
raimond

Chcem sa spýtať čo použiť na moje kĺby, keď mi pri nejakom pohybe v nich puká. Začal som chodiť do fitka a napr. pri cviku lýtok mi puká v členku. Pri cviku na predlaktie mi puká v zápestí.
Čo sa s tým dá robiť ? Aké prípravky mám na to užiť aby mi nepukalo v kĺboch ? Dá sa to vôbec nejak liečiť ?

janík

nedávajte sa na cestu liekov,dodávate telu to ,čo si má samo vyrobiť a tým vlastne ešte viac ho v tom podporujete,stane sa to chronické.Radšej odstránte príčinu - zfunkčnite oblíčky ,ktore to majú v náplni práce-akupunktúra

ninka

ahojte potrbovala by som vediet nico o chondropathi.....mam 17 rokou a mam ju...bola som aj u ortopeda a ten mi dal neaku suminku na to ale nepovedal mi ze co mozem a co nemozem robit iba nieco...a ci to je nieco vazne?dakujem za vsetky odpovede

tictac

Ja mam to iste, teda mala som.Beriem colafit uz druhy mesiac a velmi mi to pomohlo.V bedrach mi puka menej, v zapestiach a kolenach prestalo. COLAFIT je 100% colagen. Jedno balenie ti staci a problemy su na pol roka prec. Berie ho aj moj priatel a moj otec,ktory predtym pil Geladrink. Ten mu sice pomohol,ale Colafit si nevie vynachvalit. Vyskusaj.

darty

CHCEM SA OPíTAť AKO SA VOLA TEN PRIPRAVOK KTORY OPSAHUJE TU ZELATINU_
--JA MAM TOTIS TIES TEN PROBLEM S PUKANIM KLBOV A JE TO STALE HORSIE A ...

damaxy

moja dcera sportuje a tiez to mava ,brala si kolafit,ale tvrdi ze lepsie jej na to pomaha zelatina oboje kupujeme v lekarni treba to brat aspon 2 mesiace aby si mal vysledok