Pukanie v kĺboch

Príspevok v téme: Pukanie v kĺboch
raimond

Chcem sa spýtať čo použiť na moje kĺby, keď mi pri nejakom pohybe v nich puká. Začal som chodiť do fitka a napr. pri cviku lýtok mi puká v členku. Pri cviku na predlaktie mi puká v zápestí.
Čo sa s tým dá robiť ? Aké prípravky mám na to užiť aby mi nepukalo v kĺboch ? Dá sa to vôbec nejak liečiť ?

RHS

Ahojte ,ja mám rovnaký problem s pukaním v klboch ...má niekto uspechy v tejto veci ? ak áno napíšte mi ,poradte ,budem vam vdačny ...swat101@azet.sk

dakujem

to janík

to je aka koko.tina aby si telo nezvyklo pri pojedani liekov. Nejec aby si nahodou telo nezvyklo. Staci si urobit potravinarsku zelatinu a v malych davkach pojedat niekolko krat tyzdenne 6 mesiacov, potom vysadit na 6 mesiacov a takto to striedat. Nezabudat cvicit pilatesa, strecing, aerobic, kalanetiku, zumbu, behanie, plavanie ap. aby sa klby ohybali pravidelne. Aj ked mas 90 r. tak mozes byt fit, ako je to vidiet na tomto 93 rocnom bodybuilderovi. Mimocohdom nehladajte vyhovorky typu, ze na to treba mat spravnu geneticku vybavu ap. forum.bodybuilding.com

Hopik

caute chcel by som sa spytat vzdy ked trochu otocim clenok tak strasne praská a to an nehovorim ked si ho cely otacam

Nymra

Som síce vo vyvine tela ale uz velmi dlho velmi silne puka vo vsetkych klboch napr. na sanke v palcoch na rukach ci prstoch na nohach v clenkoch,zapestiach,kolenach a aj v krku a chrbte.Neviem co s tym mam robit.Da sa s tym vobec nieco spravit??

lena15

pre giss11

s tymto problemom,by si mal ist k doktorovi pretoze pozam ludi,s tymto istym problemom.vysledkom,je:jeden mal problem s platnickou a druhemu vapenatenie kosti.radim ti,navstiv lekara.

Denzl

Príznaky osteoartrózy
Najčastejšími príznakmi osteoartrózy sú bolesť pri chôdzi, stuhnutosť pri dlhšej nečinnosti, obmedzená pohyblivosť, citlivosť, zateplenie postihnutých kĺbov a opuch.
K zhoršovaniu symptómov u postihnutého dochádza zvyčajne nenápadne a pomaly. Niekedy možno počuť praskanie a pukanie kĺbov pri pohybe. Ak sú zasiahnuté kolená a bedrá, chôdza sa stáva veľmi bolestivou, pri postihnutí rúk je pre postihnutého bolestivé už aj písanie alebo prenášanie vecí. Ľudia trpiaci osteoartrózou pociťujú stuhnutosť v kĺboch najmä v ranných hodinách alebo ak zotrvajú dlhšie v určitej nezmenenej polohe. Stuhnutosť zvyčajne ustúpi po krátkom cvičení. Kostné výrastky, ktoré sú sprievodným javom osteoartrózy, spôsobujú často deformácie prstov rúk.

giss11

ahojte mam ten isty problem. pukanie a bolesti klbov. ale hlavne uz asi 2mesiace mi neustale trpnu prsty na rukach a to neustale aj cez den. neviem si pomôct. nepomahaju tabletky ani masaze. viete o niecom?