Pukanie v kĺboch

Príspevok v téme: Pukanie v kĺboch
raimond

Chcem sa spýtať čo použiť na moje kĺby, keď mi pri nejakom pohybe v nich puká. Začal som chodiť do fitka a napr. pri cviku lýtok mi puká v členku. Pri cviku na predlaktie mi puká v zápestí.
Čo sa s tým dá robiť ? Aké prípravky mám na to užiť aby mi nepukalo v kĺboch ? Dá sa to vôbec nejak liečiť ?

Mata38

Ahojte :-) Na posilnenie kĺbov je vhodná bylinná zmes Flexibility, môžem odporučiť -odkaz odstránený- :-)

janka 004

Ahoj, moja dcéra s tým dĺho zapasila- že vraj to je normálne- nie je. Je to nadmerné zaťaženie kĺbov. Veľmi odporúčam mobil plus, kolagén a kyselinu hyaluronovú, brala to, a ešte berie kvôli prevencii. My sme to kúpili od Tachyon Technology Pharm

bibiana6532

mne pukalo v kolene pri cviceni, pomohla mi vyziva amitamin® arthro360, po cca dvoch mesiacoch pukanie prestalo

ttttt111

To je normalne, ze niekedy zacne v klboch pukat po tom ako zacnes cvicit.
netreba to vsak zanedbavat a skus niektore vyzivove dopnky pre sportovcov na klby.

doplnky-fitness.sk

ellice

mne na bolesti a opotrebovanie pri osteoartróze okrem 2x ročne vysokodávkových C-vitamín.7,5mg infúzií výborne zabralo opakované (4x ročne)užívanie 88% nápoja aloe vera s obsahom E+C vit + chondroitínsulfát, glukosamínsulfát+najdôležitejší pre kĺby kolagénhydrolyzát-dovtedy som musela používať pri chôdzi palice a trpela som bolesťami a lekár zatiaľ vylúčil lekársky zákrok-v prípade záujmu poradím

mat...

Potrebujem poradit mam 14a pol a ked chodim mo schodoch pukaju mi kosit neviem čo mam robit ked cvičim tiež mi pukaju kosti ja uš neviem :/

sevkana

Mne pukaju kosti denno denne este aj ked idem po schodov,neviem prečo každý sa ma pýta tebe tak pukaju kosti odpoveď áno.. Prečo neviem. Môžte mi poradiť ďakujem

Miro BA

mne tieš puká všetko ,v bedrovych klboch,v ramene ,v zapestí ...dokonca aj ked hlavou pootočím :( kupil som si Colafit ,ale ten zdá sa vobec nepomaha ...ja už neviem ako sa toho zbavit