Norethisteron (liek na oddialenie menstruacie)

vian

Ahoj, Tayla, mám 38 rokov a tieto tbl som užívala pravidelne v lete od svojich cca 18 rokov. Je to spoľahlivé, len sa musíš držať návodu a hlavne - neexperimentovať! Držím palce!

dancaBB

berie sa to 3 dni pred ocakavanou menstruaciou, nie mesiac...to sa podla mna tak dlho ani nemoze brat..je to silny hormon

tayla

ahojte. zaberie norethisteron okamzite? mam v plane ho pouzit - kvoli dovolenke. niekde na nete som citala, ze je lepsie si to posunut uz mesiac pred odchodom...tak preto sa pytam... dakujem....

raffaella

Tento liek je poriadne svinstvo. Úplne mi dobabral nohy - chodidlá, ešte po 1,5 roku čo som ho prestala brať, nemám nohy v poriadku. A pritom keď som ho začala brať a začali mi aj problémy s nohami, tak žiaden lekár mi nechcel veriť, že je to z tohto lieku. Vraj sa len príliš pozorujem a vymýšľam, pretože takéto príznaky sa neuvádzajú. Takže nikdy viac !!!

Gabika.

Ahoj, ja som to brala, tak ti poradím, ale inak všetko maš v návode na použitie.
Začneš to brať minim. 3 dni pred menštruaciou a 2x denne, tolko dni o kolko si potrebuješ posunúť. V balení je 30 tbl. Takže to je na 15 dni. možeš to uživať aj menej dní ak to na tak dlho nepotrebuješ.

viky.7

chcela by som sa spytak kolko dni pred menstrusciou si mam davat noretisteron??...a ako sa berie kolko krat denne??a kolko tabliet...?

glacierka

Ahoj. Ja som ho uzila pred dovolenkou a pocas nej, nejakych 7 dni a uplne v pohode.. ziadne problemy.. ani potom..

saska.

ja som si s nim oddialila menstruaciu brala som ho dva týždne a potom čo prišlo, tak som si myslela, že skapem, ake krče som mala. Nemohla som sa skoro ani pohnuť, cela som bola spotena, černota pred očami ako v šoku som bola a cela roztrasena. Tak som si povedala, že nikdy viac..