Norethisteron (liek na oddialenie menstruacie)

gingerova

Ja by som len chcela napísať, že som užívala Norethisteron, a žiadne vedľajšie účinky som nespozorovala...začala som to brať 3 dni pred očakávanou menštruáciou, brala som ich týždeň v kuse a potom ako som ich vysadila, som dostala menzes do troch dní...všetko bolo ok, takže odporúčam, ak potrebujete z vážnych dôvodov oddialiť menzes

titi...

pipinaa lekár si pýtal od teba za lieky?Nechápem.Však Norethisteron ti normálne vypíše na recept.Nepovedal na čo si pýta peniaze?

pipinaaa

a je normalne, ze odo mna pytal doktor 6.60eur za tie lieky? neviem, ci to bolo akoze za predpisanie,alebo zaco...

lilianna

chcem sa opytat,mam nepravidelnu menstruaciu,vačšinou meška 2 az 3 tyzdne,kedy mam začat brat norak,aby som tyzden po termine nedostala,chcem norak zobrat preventivne

juulia22

prosiiiiiim niekto, kto ma na predaj noreth., suuurne potrebujem.bud.tyzden odch.k moru na dovcu(prvýkrát v zivote), a potrebovala by som tie tabletky, bo inak..:((((odkupim, nap.mail, prosim kto ma.

monca1987

Dakujem viem ze je zadarmo, ale ja by som zan aj zaplatila ak by mi ho niekto vybral na predpis lebo potrebujem ho surne a k mojej gynekologicke nestiham ist, lebo ju mam na 100 km a preto sa pytam ci ho daju mojej kamoske ak uz berie HAK.Ci jej nepovie, ze jej to nepredpise lebo si menstruaciu vie oddialit aj pomocou HAK.

monca1987

Cauko prosim Vas kto ma na predaj Norethisteron, surne potrebujem a mam na vas otazku, ze ci mi moze moja kamoska ktora berie antikoncepciu, dat predpisat gynde tento Norethisteron.