Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Norethisteron (liek na oddialenie menstruacie)

sasskia

Ako to, ze zan platite? Mne ho predpise moja gynekolkogicka zadarmo, ked jej poviem, ze potrebujem oddialit menstruaciu kvoli dovolenke pri mori / urobila mi to uz viackrat/ a v lekarni sa zan vobec neplati. Ani raz som zan neplatila. Nechapem.....

brieta

Ja som platila vcera za vypisanie receptu doktorovi 4 eura a v lekarni za liek 9eur.
Ako kazdy liek,aj tento ma urcite vedlajsie ucinky a tie citlivejsie to znasaju velmi zle,ja zatial nic,ale mam ho iba 2 den.Beriem ho koli oddialeniu menzesu koli dlhemu 12 hod.letu lietadlom,neviem si predstavit behat s vlozkami a tamponmi kdesi ponad atlantikom,cela cesta by bola pokazena.Inak by som si ho nedavala predpisat tak ako niektore baby,pomaly ho beru 2-3x do roka a za to ja niesom.Iba ozaj vynimocne.Nie ako niekto kto potrebuje ist na plavaren,lyzovacku a pod.Dufam ze menzes sa dostavi do 2-3 dni od vysadenia ako uvadza lekar a ze sa nic neskomplikuje.

petruska05

Ja som brala Nor.teraz cez velku noc, uzila som celu krabicku, cize 15 dni som mala pokoj a ziadny problem sa mi nedostavil. Menstruacia mi prisla po douzivani do troch dni, ale kazde telo je ine, a podla mojich skusenosti vacsina dievcat problem pri uzivani nemala.

mata matejickova

ahojte ja som nemala z liekom ziadne problemy len sa mi este nedostavila menstruacia po 7 dnoch ako je to mozne poradte mi prosim. brala som to 4 dni na oddialenie menstruacie. dakujem

mata matejickova

ahojte ja som nemala z liekom ziadne problemy len sa mi este nedostavila menstruacia po 7 dnoch ako je to mozne poradte mi prosim. brala som to 4 dni na oddialenie menstruacie. dakujem

martina76543

Noreth. beriem uz od minuleho tyzdna a uprimne-ak by jeho uzivanie nebolo nutne (posuvanie menstruacie kvoli konizacii), nikdy by som ho neuzila. Dostavilo sa mi 50% moznych vedlajsich ucinkov. Asi najhorsia je nespavost (chodievam spat o 7-8 rano), hoci mam obrovsky energeticky vydaj. Aj napriek dennemu 2 fazovemu treningu priberam na vahe, prvych 5 dni som mala hnacku, bolesti brucha, nafuknutost. Som aj nervoznejsia nez obycajne, mam obcas pocit horucky, ktory po par minutach prejde atd atd. Verim, ze kazdy organizmus prijme liek inak, moj ho vsak nechce akceptovat, preto zavidim vsetkym babam, ktore prezili jeho uzivanie v absolutnej pohode.. :)

nunina

aluska ,ak sa ti da tabletky uz neuzivaj je dost pravdepodobne ze ti menstruaciu uz nezastavia a sposobia ti mierne krvacanie pocas 14 dni hovorim z vlastnej skusenosti..-

nunina

Ahojte,ja som brala norhetisterom teraz v semtembri na odporucanie mojho oca gynekologa,pocas uzivania som nemala nejke moc negativne reakcie az na to ze sa mi zacalazhorsovat plet,brala som liek 12 dni,no po vysadeni som mala neopisatelne bolesti hlavy,ktore pre ktore som musela navstivit lekara,kotre boli sposobene zadrziavanim vody v tele ako vpyv lieku,taktiez som musela navstivit kozneho lekara pre velke zhorsenie pleti,co sa mi dovtedy nestavalo,a moja telesna vaha sa tiez o nieco zvysila,taktiez sposobene zadrziavanim vody v tele sposobene uzivanim lieku,inak pocas uzivania to bolo ok a liek svoj ucel splnil...