Norethisteron (liek na oddialenie menstruacie)

Nota

Cawte baby...bola som dnes v lekarni a kupila si norethisteron...avsak M som dostala uz vcera, no v lekarni mi povedali ze mozno to zaberie- teda ze by malo zabrat...nemate podobnu skusenost? uzili ste uz tie tabletky ked uz ste mali M ? pomohlo to? prosim odpiste...dakujem vam

monca1987

Caute, pre dvoma tyzdnami som bola na dovolenke a norethisteron som zacala uzivat 3 dni pred M , dufam ze ho nebudem musiet nikdy v zivote uzivat, mala som celu dovolenku krce a po vysadeni tabletiek som do dvoch dni dostala M, kedy som mala neznesitelne krce, vypadavali zo mna hrce krvi. Nikomu to neprajem. Ja zvyknem mavat krce pri M, no ale tieto boli neznesitelne fakt. No a k tomu, ze ci sa plati za Norethisteron. Ja som zanho zaplatila 8 eur a pritom bol na predpis, fakt nechapem. ...Takze dievcata ak to nie je take surne, tak norak radsej neuzivajte, ak mavate bolesti pri M.

SOFFA

titi....prvy krat ma pred 2 rokmi gynekolog poucil a toho roku som len povedala sestricke ze ho znova potrebujem(zena si nevybera,kedy to na nu pride a hlavne ked idem k moru len raz rocne)a ona to povedala doktorovi a ten mi hned predpisal,bez toho aby si ma prezrel v ordinacii.a nie aby som to este zaplatila!!!!za recept!!!blbost!!nikomu sa nic nestane ked zbehne na gyndu

titi...

soffa más pravdu za predpísanie lieku Norethisteron som ani ja neplatila nič.No nielen to je hanba že mira to chce predať,ale podľa mna dospelá žena si môže kludne dať vypísať u svojho lekára tak načo zbytočne špekulovať.Však ten lekár to pochopí ked niekto chce oddialiť menštruáciu.Takže žienky pekne radšej chodte na gyndu.

SOFFA

pre mira123,to ako co ich chces predat?a to sa nehanbis?ako za predpisanie?ja ich mam od svojho gynekologa....zadarmo,nic som neplatila za ziaden recept.to je blbost.ze sa nehanbis!!!!!!

SOFFA

pre cawky.... berie sa to 3 dni pred kramami.ak ich nemas pravidelne tak to zober skor. bere sa to 1 rano a 1 vecer.brat to mozes 2 tyzdne,ale vysat to vtedy ak to uz nepotrobujes.kramy sa ti vratia do 2 dni.ja ich vzdy berem v lete ked chodim k moru a som s nimi max.spokojna.nie su nijake vazne vedlajsie ucinky

Miro123

Zdravím.
Žene ostalo 23 tabliet norethisteron zentiva, expirácia 8/2011.
Cena 5 eur. /dopláca sa síce iba 15 centov, ale za predpísanie zhruba 6 eur.../
jozef25252@pobox.sk

kate20

cawte ............prosim nutne nutne nutne nutne nutne ,,,,potebujem vediet..ci pri uzivanie Norethisteron.....mozem fajcit a uzivat alkohol.....prosim nutne nutne ...

jenn01

Ja som ho uživala asi 2x v živote kvoli dovolenke a vždy keď som to dostala mala som krče a to ja nikdy nemavam. Ale chvalabohu to za taku hodinu vždy prešlo.