vaginálna kandidóza

maruša

Ahoj Lenka 1, ďakujem za odpoveď ale zataiľ nie som rozhodnutá navštíviť imunológa. Alternatívny spôsob liečby mi vlastne navrhla moja všeobec. lekárka (vraj nech najprv vyskúšam to). Poznáš prípravok Acydophilus 6? Vaľa o ňom baby píšu, asi sa snažím chytiť každú radu no a potom sa cítim ako pokusný králik, hlavne vtedy keď nič nezaberá. Neviem ako ešte dlho vydržím s mojou "liečbou" ale psychika robí svoje.
Ahoj

Lenka1

Ahoj maruša, skúšala som všetko možné aj nemožné, čaje čistiace krv /že vraj to pomáha/, rôzne odvary a bylinky od liečiteľky, vaginálne tabletky udržujúce mikroflóru v pošve. Nič nepomáhalo. A teraz viem aj prečo. Môj problém súvisí s diagnózou PCO a pomôcť mi môže len posilnenie imunity sústredené na liečbu Candidy. Tento problém nemá nič spoločné s nedodržiavaním hygieny a viem, nie je to žiadna slasť ísť ku doktorovi a povedať, "zase". Ak je gynekológ dobrý, skoro zistí problém. Následné riešenie u imunoligičky je rýchle, jednoduché, nestojí veľa ale hlavne pomôže.Skús veriť doktorom,nehovorím, že alternatívne liečby sú zlé, ale z mojej skúsenosti hovorím, načo plytvať časom, a zbytočne sa každý mesiac trápiť.

maruša

Lenka1 :
ahoj Lenka, chcem sa informovať či si sa pokúšala liečiť aj inými prírodnými prípravkami, alebo si si dala hneď poradiť imunológa, ja som tiež z KE ale je som začala svoj cca troj ročný problém s candidou liečiť s makrobiotikou a príodnými prípravkami, už to dodržiavam 2 mesiace, ale zatiaľ výsledok nebadám, ak môžeš tak odpíš, ďakujem

Lenka1

Ahojte všetky, mám radu. Ja som tiež mala také isté problémy. Gynekológ ma poslal na imunológiu. Po celkovom vyšetrení povedala doktorka, že vraj žiaden problém. Objednala mi lieky z Francúzka /stály ma len 300,-/. Chodila som na injekcie kažký mesiac, menej ako pol roka. Za ten čas som bola OK. Celá liečba trvá asi rok a po čase sa má opakovať. Ja som ju musela prerušiť kvôli plánovaniu tehotenstva. Skúste sa nakontaktovať na p. Dr. Kráľovú, ambulanciu má v KE, za OD Beta. Je vážne dobrá.

ela

Ahojte ja mám každy mesiac candidozu a liecim sa tabletkami a mastami? Doporučujete mi nieco iné? Vie mi niekto pomôcť?

jena

ahojte. moj problem su kvasinky, ale spolu s nimi sa mi vyhodil aj nejaký vonkajsí výsyp. mast mi na to nezaberá. nemozete mi niektorá poradit ak s tým mate skúsenost, ako sa toho výsypu zbavím?

daja1

suši,
áno, chlamýdie jej vyšetrujú pravidelne, má ich teraz dobré,som zúfalá,no uvidím po tom CT. Veľmi pekne ďakujem a prajem pekný deň.

suši

Daja 1, vyšetrovali Tvoju dcéru na chlamýdiu trachomatis? Tá je veľmi zákerná a spôsobuje zápal v tele, bolesti klbov a únavu a keď je jej najhoršie tak sa dokáže v tele aj schovať. Suši