Veštenie veríte/neveríte?

scs

ak pôjdeš k veštici, dobrovoľne sa vzdávaš svojej slobody. Či už ti povie to alebo ono, budeš situácie života konfrontovať s jej predpoveďou a budeš mať tendenciu svoje správanie prispôsobovať tomu, čo ti povie, že sa má stať. Ak ti povie niečo negatívne, budeš sa trápiť, že to takto nechceš a nadobudneš pocit, že si proti tomu bezmocná a nemôžeš to zmeniť. Nikam nechoď a ber život taký, aký je. Ak túžiš po vzťahu, určite sa nejaký muž objaví, len buď trpezlivá. Osud neexistuje, svoj život máš vo vlastných rukách. Tak sa nesnaž rozhodovať sa na základe toho, čo ti niekto povie o tebe či o tvojom živote - je to ako dobrovoľne strkať hlavu do slučky.

ambrozia

Viac krát sa ukázalo v tv novinách, že veštci sa mýlia. Pri nezvestných osobách, ak požiadali veštcov o pomoc, tak tí nikdy nemali pravdu. Vždy to bolo naopak.

amanda23

ak ta to velmi laka, tak to skus, ja som ich skusila kedysi v tzkej situaci viac, chcela som si len overit u viacerych a ani jedna sa nezhodla s druhou. ziadna mi nepovedala nic konkretne, kazda svoje jedno a to iste omielala zo vsetkych uhlov aby natahovala cas, jedna povedala, to vraj hovori kazdemu /asi ma sama posraty zivot a chce rozbit vztahy aj inym ako som sa dociala o nej na nete/, ze za vsetko moze moj muz, druha, ze ja sa nesnazim, tretia, ze mam "porobene" a ze ma toho dokaze za "malu" odmenu zbavit, dalsia, ze mam na sebe privtelene duse a tiez ma za 100 euri toho zbavi a pod. bludy... Vykasli sa nato, lebo okrem nevyriesenych problemov budes mat este dalsi - prazdnu penazenku... Ja uz som stymto nadobro skoncila , preto odrazdam od toho aj znamych...

sususu

No ja som tiez bola raz v takej situacii ktoru som nevedela ako riesit a sla som k jednej... nevyriesila ju ani ona ale povedala mi veci ktore sa mi stanu 5 rokov dopredu... s malymi odlisnostami ale stali sa... ale ako hovorim, nevyriesila som vtedy nic len som vedela ako to dopadne :-/