Veštenie veríte/neveríte?

ewa99

Niekedy som neverila ale po tom čo ma život vyobracal - verím. Dnes mám skvelého vešca p. jozefa v Žiline a som spokojná.

karolinka122

ty potrebujes ist k vestici aby si ona za vidinou zarobku povymyslala nieco, co mas v zivote robit a ty to potom podla toho budes robit? Nemas vlastny rozum? Riad sa nim a srdcom s najlepsim vedomim a svedomim to bude pre teba najlepsie a ked maju problemy ini, vestica ich za nich nevyriesi, ani ty.. Si zvedava na nejake zle spravy? Ja by som to nechcela vediet a dobrymi sa necham radsej prekvapit.

dobrá rada

Skúsenosť s veštením - určite neodporúčam pani Čonkovú z obce Tokajík pretože ide o podvodníka!!Vyláka od Vás peniaze a potom sa neozýva toto je jej číslo 0949 613 669 klientov láka cez portál AZET pod menom SELEKTINA - neverte jej aj mňa okradla a zistil som že nie som sám koho oklamala.

Nicolas55

to ides riesit taketo veci k nejakej vizionarke typu Sibyla a este kazda ma 3. oko a vidi ine dimenzie a podobne sracky? Vies kolko je takych ako ty a neriesia to nejakou vesticou? Nauc sa nadviazat vztah a nebehaj k vesticiam. Ludia su aj slobodni a nechyba im nejaky vztah.

Radsej keby sa ludia zaoberali tym, aby mali dat co do ust, urobili nieco pre spolocnost a nie isli k nejakym carodejnicam, ktore to maju v hlave mozno akurat tak popletene.

UjoMiso

Emilio, to nie je rozdvojena osobnost, tuto temu zalozila preto, aby na seba upozornila ako na vesticu. Takze je to ciste komercny tah. Ved tu aj hned hodila kontakt z FB. Ale pre istotu sa podpisala ako Anka. Tym zaroven predviedla svoje "vynimocne" vestecke "schopnosti". Hned ako som si precital ten opis "milej" vestice som sa mrkol na ID :))

p.d.

Ja som s tou vesticou v kontakte, lebo je to kamoska, niekedy mi nieco napise, ze akoze to vie a pritom je to prd pravda.