Veštenie veríte/neveríte?

lenka22115

ja verím, odkedy som si dala vyveštiť u jednej pani našla som ju na FB.....všetko vedela až som mala zimomriavky a aj sa splnilo už vela vecí

na FB vestenie monica velmi milá pani a dobrá v tom čo robí

Alena Tarh.

Velmi dobrá je Ines vo Zvolene a jeden veštec ktorý sa špecializuje hlavne na vzťahové poradenstvo je aj niečo ako terapeut, da sa s nim komunikovat na www.tvojterapeut.sk mne pomohol s poriadnej depresie po 10 ročnom vzťahu.

karmma

zdravim, chcela by som upozorniť na vešticu Evu Táborsku z Rače je to klamárka a hlavne si hádže sumy ako sa jej zachce

juliabubanov

No ja som zasa neverila ,ale priateľka mi odporučila tuto stránku vestenie-sofa.eu a naozaj po dlhom váhaní som dala šancu p.Sofe /0900511020/ síce som sa nedovolala na prvý krát ,ale naozaj stalo to za to.O jej kvalitách v najmenšom nepochybujem ,lebo mi o mne povedala veci ktore naozaj nemala od kial vedieť.Tiež je ale potrebne vedieť že ci chcete veštca čo mi ona povedala že karty sa nauči každý ,alebo jasnozrivosť a stým sa rodíš.Fakt to u nej funguje .Pri akom koľvek probléme vrelo doporučujem.

Gretka12389

Chcem sa podakovat aj takouto formou vestici, ktora mi pomohla a vola sa rendyta. Kazdy vacsinou len kritizuje, alebo sa vysmieva z vestenia. ja ked som bola zufala, tak som to skusila a vestica rendyta mi pomohla, preto by som vestenie nezatracovala, skor naopak. jej email je rendyta@centrum.sk, ak niekto potrebuje overenu vesticu.