Veštenie veríte/neveríte?

nanuk

V Nitre a Bratislave existuje výborný veštec a jasnovidec Thomas, ktorý má bohaté skúsenosti a schopnosti. Kto nezažil môže mať pochybnosti, ale skutočne to funguje.

thomas-jasnovidec.webnode.sk

Tara 85

Ja som bola kedysi u veštici poradiť sa v ťažkej situácii. Bola to moja prvá návšteva u veštici. Pomohla mi psychicky, uľavilo sa mi. Povedala mi aj niektoré veci do budúcna. Nebrala som to však tak smrteľne vážne, brala som to s rezervou. Pomaly som na to zabúdala, až kým sa mi niečo nesplnilo a vtedy som si spomenula, že to som mala vyveštené. Po nejakých dvoch rokoch som sa rozhodla ísť študovať na VŠ, prijali ma. Dôvod nebol v tom, že mi to vyveštila, ale situácia v práci. Rozhodla som sa slobodne, len zhodou okolností a s úsmevom som si opäť spomenula, že to som znova mala vyveštené. V dobrom spomínam na moju vešticu, ktorá už nežije, čo ma mrzí.

sio

Ak hľadáš ozaj výbornú vešticu nájdeš ju v google je to pani Sevalinka.Mne pomohla osobná skúsenosť.Je však problém neberie každého vyskúšaj.Pekný deň

Filip TT

Ked verite v nadprirodzene sily, tak radsej dajte tych 50 Eur nejakej rodine s existencnymi problemami a dosiahnete pozehnanie.

Er

Zdravím, ja určite odporúčam vešticu Marciu zo Senca...jedna top žena už len ako človek...po odchode od nej som žila ďalšie tri mesiace v eufórii...veci sa mi splnili...správne mi opísala charaktery ľudí, minulosť ľudí okolo mňa, kde kto práve žije z mojej rodiny....a podobne...proste všetko ´´trafila´´ .... berie 50€na hodinu, ale fakt to stojí za to!

viki1991

som mamička na materskej a pred rokom som narazila na veľmi dobrú vešticu pani Helen. Vyveštila mi že otehotniem a narodí sa mi dievčatko čo sa aj splnilo. Predpovedala, že môj ocino bude mať žalúdočné problémy čo sa tiež splnilo. V tej dobe som mala finančné problémy s čím mi veľmi dobre poradila. Môžem len odporučiť (kontakt na ňu: stastna.buducnost@gmail.com

Som kto som

Dobrý deň, precitala som si vaše prispevky o vesteni.Vsetci mame dar vestenia pokial ideme cez srdce.Ak sa človeku otvorí kanál tak prijima info z astralu.Lenže taky človek sa najskôr musi očistiť aby mal jemnohmotne cítenie. Veľakrát je takyto človek nápadný a osocovany.Ale ako patrí k zivotu svetlo tak doňho patrí aj temno.Temno je vlastne sila k cisteniu.Ale o tom by sa dalo vela písať. A nezabudajte že vsetko zacina v hlave.Som kto som.

mam56

Báseň:
išiel som si popod konár, stál som pod ním ako somár.
potom prišiel veľký slon, čo mal hlavu ako zvon.
potom prišla mačička, zdriapla ma za vajíčka.
potom prišiel veľký pes, zachránil ma náš veľký les.
potom prišla tetka Betka, čo sa líči ako pani.
aj ten jej malý starý ujko, čo si myslí, že som čmeliak.