Debilne relacie

Príspevok v téme: Debilne relacie
galinea

Ahojte, mam jeden problem, som clovek, ktory studuje dve vysoke skoly, ma pracu, postavenie, citam, vzdelavam sa. Ocakavam to aj od partnera, resp. paci sa mi, ked je trosku na vyssej urovni. Mam priatela, je naozaj dobry a mily, len jedna vec ma vytaca. Pozera stupidne programy ako Farma, Farmar hlada zenu, Mama ozen ma,Buckovci. Neskutocne ma to vytaca, pretoze ja tieto relacie povazujem pre stupidnych ludi. Velakrat som mu povedala, ze to je pod jeho uroven a preco to pozera. Co mam robit? Mam ho rada, ale tym to ako keby prekracoval moje hranice idealneho chlapa :(

flegma

ja uplne zasnem... takze podla vas ak clovek kuka na debila v telke, stane sa z neho debil?
ok, tak to zakazme aj horory a kriminalky, lebo kto kuka na vraha, tiez bude mat chute povrazdit pol dediny...

xxy

fleur de lis a multilevel. skutocne nechapem, preco vytahujete to, ze na tie relacie cumia deti. problem je jasny. na tie realcie cumi dospely muz a jeho priatelke sa to nepaci, co tak sa drzat skutocneho "problemu" a nerozoberat to, o co vobec nejde? ak je podla vas stupidny niekto, kto si pozrie, co ja viem mama ozen ma raz za tyzden, tak to je trosku na zamyslenie. neverim, ze sa tym nejako degraduje jeho spravanie alebo ze mu kvoli tomu vymru mozgove bunky. ako bolo spomenute, kazdy relaxuje inac. ved ak sa si pri tej relacii oddychne, uvolni sa, zasmeje, tak ako co je na tom zle?