Debilne relacie

Príspevok v téme: Debilne relacie
galinea

Ahojte, mam jeden problem, som clovek, ktory studuje dve vysoke skoly, ma pracu, postavenie, citam, vzdelavam sa. Ocakavam to aj od partnera, resp. paci sa mi, ked je trosku na vyssej urovni. Mam priatela, je naozaj dobry a mily, len jedna vec ma vytaca. Pozera stupidne programy ako Farma, Farmar hlada zenu, Mama ozen ma,Buckovci. Neskutocne ma to vytaca, pretoze ja tieto relacie povazujem pre stupidnych ludi. Velakrat som mu povedala, ze to je pod jeho uroven a preco to pozera. Co mam robit? Mam ho rada, ale tym to ako keby prekracoval moje hranice idealneho chlapa :(

orol

doubledog - fiha, tak vynimocne a nerad si dovolim s Tebou nesuhlasit.

Dovod: v krcme sa dozvies tolko zaujimavych a mnohokrat uzitocnych pouzitelnych veci ojóój.

Uzavries a dohodnes tolko obchodov, stretnuti, dohod, ojój... cize treba striedmo aj do krcmy, no nic neprehanat

Z uvedeneho vyplyva, ze musim krcmy zastat :-o)))

ebi777

súhlasím s galineou priemerne inteligentný človek, čo nie je nič extra v dnešnej spoločnosti, čiže je to obyčajný priemer, by také trápne relácie na nízkej mentálnej úrovni nemal pozerať, nie tobôž sa nad tým zabávať, teda by mal prirodzene zaujať k týmto reláciám negatívne stanovisko,,,

doubledog

podla mna je to spravna reakcia, galinea.

kto travi svoj cas pozeranim takychto relacii, podoba sa cloveku, co marni cas v krcme alebo pri hracich automatoch.

je jasne, ze partner, ktory ma iny pristup k zivotu, to nema chut tolerovat.

Tak tak

Prečo tu všetci Galinei nadávate , poznáte ju ? viete aký je človek ? nie no tak ? Zato , že sa jej nepáčia tie trapošiny v Tv - co teraz letia a nič iné Tv ani nevie dať, nič normalne , len ako sa ludia strapnujú a druhí sa na nich smeju , lebo zistia , ze je na svete ešte vačší blb ako su oni sami, tak zato je ona povýšenecka kr..a ?? Ach jaj,úbohé..

Tak tak

Aj ja súhlasim s multi level, s Fleur-de-lis aj s galineou, aj ked mudrosť cloveka sa naozaj nemeria VS. Som rada že nás je este zopár takých čo tieto stupidity nezaujímaju.

Maoam

ty mas najmä OSOBNY problem, necitala som prispevky podo mnou, ale chcem sa opytat, ake ma on vzdelanie, pripadne pracu/poziciu, ktoru vykonava? len aby som bola lepsie v obraze

co sa teba tyka, nie si jedina, ktora je vysokovzdelana, scitana, takych ludi je na fore aj vo svete strasne vela, len nie kazdy ma potrebu to vytrubovat do sveta a podla toho urcovat svoju vlastnu hodnotu...

co sa tych relacii tyka, tak ak to nepozera od rana do vecera a LEN to a nic ine, ak si to pozrie iba obcas a vecer, po tom, co prisiel utahany z narocnej prace, tak by som z toho vedu nerobila, pretoze ak ma narocnu pracu na psychiku a premyslanie, tak prirodzene potrebuje 'vypnut', preto si ludia pozru komediu alebo 'trapnu' relaciu, pri ktorej nemusia vobec premyslat

na tom osobne nevidim nic strasne, ak teda nepozeraju vylucne to a vkuse a nic ine okrem toho nerobia

mozno mas privysoke naroky na partnera ako takeho, mas nejaky obraz, ktory si si kedysi davnejsie vytvorila, svoj 'sen' a on ti do neho 100%-ne nezapada, ale to nie je jeho problem, ale TVOJ

mozno ani ty jemu dokonale nevyhovujes, ale akceptoval ta taku, aka si...

poznam pary, kde ona je napr. vystudovana psychologicka, kader, ma denne do cinenia s velmi zavaznymi pripadmi a jej manzel je technik a mimoriadne zrucny clovek, totalne sa drziaci pri zemi, su spolu stastni, maju dom, on robi vsetky prakticke cinnosti okolo toho, lebo ona, hoci ma vysoke IQ, je totalne neprakticka a nevie ani policu pribit na stenu...a co teraz? hodia sa k sebe, akceptuju sa, maju sa radi a maju jeden voci druhemu uctu a respekt

muzi maju INE zaujmy ako zeny, drviva väcsina z nich su fanatici do sportu, vecne pozeraju futbal, hokej, majstrovstva, EU-cup-y, olympiady a co teraz?

je to ICH relax a hobby

aj ty mas iste SVOJE hobby a svoje metody relaxu...

mozno si PERFEKCIONISTKA a tvoj partner nie, ale skor ci neskor mu tym budes liezt na nervy

alebo si k sebe hladaj niekoho, ako si ty, ale ten bude mat zasa nieco, co ti bude vadit...