Debilne relacie

Príspevok v téme: Debilne relacie
galinea

Ahojte, mam jeden problem, som clovek, ktory studuje dve vysoke skoly, ma pracu, postavenie, citam, vzdelavam sa. Ocakavam to aj od partnera, resp. paci sa mi, ked je trosku na vyssej urovni. Mam priatela, je naozaj dobry a mily, len jedna vec ma vytaca. Pozera stupidne programy ako Farma, Farmar hlada zenu, Mama ozen ma,Buckovci. Neskutocne ma to vytaca, pretoze ja tieto relacie povazujem pre stupidnych ludi. Velakrat som mu povedala, ze to je pod jeho uroven a preco to pozera. Co mam robit? Mam ho rada, ale tym to ako keby prekracoval moje hranice idealneho chlapa :(

repka

joj autorka..ze studujes dve VS este vela neznamena.. ale viem ako to myslis s tym vzdelavanim...
..na druhej strane neskatulkuj ludi a netvrd hned o niekom, ze je stupidny atd...
.. a zasa si uvedom, ze ak napriklad pracuje a pride z prace unaveny nema chut na dalsie "narocne" relacie, ci filmy, ale sa odreaguje pri takych stupiditach..
..a este jedna rada - neidealizuj si ludi.. nikto nie je dokonaly a tym, ze mu budes nieco vycitat, nic dobre neprinesie.. nechaj ho zit a robit co on chce - tebe tiez nik nic nevycita co robis, ci?

Fleur-de-lis

Súhlasím MultiLevel.
Ono to si väčšina ľudí ani neuvedomí, že tým, že to pozerajú tak sa im to časom stáva normálne, zvyknú si na tú nízku úroveň, preberajú niektoré spôsoby. Ono sa to dostáva do podvedomia či niekto chce alebo nie.
Úroveň našej spoločnosti naozaj klesá. A keď toto vidia už aj deti, čo si o svete ešte len utvárajú názory, a ich rodičia to pozerajú, no tak zbohom. Nechcem vidieť tú úroveň o pár rokov.
A nemyslím si, že tu ide o odsudzovanie iných ľudí, je to proste konštatovanie faktu.
Niektorí to už pochopili, a niektorí nie.
A nejde tu ani o to, že sa niekomu páči čierna a niekomu biela.
Toto spadá niekde úplne inde, a ide tu naozaj o hlbšie princípy.
Ale v pohode, premárnime si životy, potiahnime našu spoločnosť ešte nižšie, zvyšujme sledovanosť aby toho točili ešte viac a vyhadzovali peniaze na primitívnu zábavu. Veď životy iných či nás samých sú len bezcennou vecou. (ak tu chápete iróniu)

MultiLevel

Jemin, nikto nikdy nepovedal, ze VS dokaze zabezpecit vysoke IQ, ze dokaze urcit hodnotu cloveka a podobne. Pozerajte si co chcete, ked sa vam to tak paci. Krmte tym svoje deti, ked sa vam to tak paci....Ale nehovorte, ze tych zopar jedincov, ktori to nepovazuju za oddych/zabavu, ze su divni...Alebo ako sa tu jedna slecna vyjadrila, ze daka opita a vulgarna zena z Turca je omnoho zabavnejsia zena ako my, co ju nepozerame. Myslim, ze uroven toho, co ludia povazuju za zabavu je uz na takom bode, ze pokial nas tu cosi neosvieti, budeme stale tupejsi a tupejsi. Ja hovorit o tuposti, ktora nema nic spolocne s VS, ani ziadnym inym vzdelanim. Moja stara mama ma ledva urobenu strednu a je to ten najmudrejsi clovek na svete...Tu nejde o ziadne vzdelanie, ale o to, ze to tu upada do stale vacsich a vascich "ehm" (domyslite si co chcete). Ono je okej, ked to kukate a relaxujete pri tom, len bacha....aj tymto sa vytvara kultura, tym co prijimame a prijimame to za normalne, hoci to normalne nie je :)

Tak tak

Tiez si myslim, ze clovek, ktory taketo primitivizmi pozera a bavi sa na tom, je teda rovnako primitivny ako cele tie relacie.A jeho IQ je asi tak 10. Aj z mojho okolia viem , ze to vela ludi sleduje, ach boze ako sme len klesli, ludia uz nemaju ziadne normalne zaluby , len sledovat v tv kto s kym ,kedy,kde , za kolko. Mala som dost,ked mi jedna znama, mimochodom sa prezentuje ako velmi vzdelana vysokoskolacka zahlasila, ze sa ponahla lebo ide sledovat farmar hlada zenu, ci uz ktoru z tychto debilin, lebo ze preto zije :-))) och moj ty boze,tak som si pomyslela svoje, vzdy sa mi aj zdala taka primitivna a mohla by mat aj 3 vysky , veru tym sa inteligencia nemeria. Ked uz tak chcem relaxovat, tak si zapnem discovery a nebudem sa smiat na chudakoch.

JahO_Odka

Mladá slečna rada súdi druhých za maličkosti a sama nevidí svoje chyby :) Pár riadkov tu vypustila zo seba a... no, nič moc.
Máš o sebe privysokú mienku.

odpovedam

Ja osobne som ta neodsudila. Naopak, snazila som sa ti poskytnut iny pohlad na vec a veci vyplyvajuce z ludskej prirodzenosti. Mozno sa ti to nepaci, ale je uz na tebe, ci si o tom najdes nieco podrobnejsie alebo nie. Mne je to naozaj jedno, ale ked nebudes mat nadhlad nad vecami, vzdelanie ti je na nic. Cloveka s nadhladom neurazia ani ustipacne poznamky, taky clovek vie veci prehodnotit a prijat. Jasne, ze mozes aj nesuhlasit, no ludia si o tebe tvoria nazor na zaklade toho, ako sa tu prezentujes. No ak si myslis, ze si ambicioznejsia ako my a pritom nic o nas nevies, tak si hladaj cestu sama...

kaktusss

Ale no , neber to tak osobne :)) ber to ako životnú lekciu, ako sa o sebe vyjadrovať , o iných, a ako tolerovat slabosti iných, najmä tých, na ktorých ti záleží :) je fajn že sa snažís, ale to je tvoja vec.