Jeden deň vyznanie lásky, na druhý deň ignorácia...

Príspevok v téme: Jeden deň vyznanie lásky, na druhý deň ignorácia...
18Miška18

Ahojte všetci, už 48 hodín vkuse nemyslím na nič iné, iba na to čo sa to vlastne deje a prečo sa to deje. Tak ma napadlo, že sa vám tu vyrozprávam a ak sa vám to bude chcieť čítať, možno mi aj pomôžete nejakým tým názorom :)
Začiatkom tohto roka som spoznala Lukáša, celkom náhodou sme na seba narazili na ulici. Zistili sme, že od seba bývame trošku ďalej, tak sme si vymenili kontakty s tým že veď uvidíme, čo bude. Vtedy som si myslela, že si budeme možno tak dva dni písať a tým to končí, vlastne sa mi ani nejak extra nepáčil alebo tak, ale bol v pohode tak prečo sa s ním nezoznámiť. Od toho dňa sme si písali každý jeden deň. Najskôr na internete, potom sa pridali smsky, a potom sa pridali niekoľkohodinové telefonáty.. V kontakte sme boli NONSTOP, neprešiel deň bez toho aby sme spolu nepísali a nehovorili. Pretelefonovali sme celé noci, milovala som jeho hlas, vedel ma neskutočne upokojiť... Keď sa mi cez deň niečo stalo, nevedela som sa dočkať ako mu to poviem, a podobne... Videli sme sa odvtedy zopár krát, ale nikdy nie dlho, jednoducho nám to okolnosti nedovolili. Nemali sme spolu však naživo nič, len sme sa rozprávali, maximálne obíjmali. Zoznámil ma aj so svojimi kamarátmi, s ktorými raz prišiel. Obaja sme chceli viac no dávali sme tomu čas, predsalen internet a telefón je jedna vec a realita vec druhá. Nechceli sme sa nikam ponáhlať...
No a minulú stredu mi vyznal lásku. Povedal mi, že za celý svoj život bol zamilovaný len raz a teraz je to druhýkrát. Že sa cíti neskutočne šťastný, a že ma jednoducho ľúbi. Ja som nevedela čo mu na to povedať... Mám ho veľmi rada, záleží mi na ňom a v žiadnom prípade ho nechcem stratiť ale mám za sebou zlé skúsenosti a preto som veľmi opatrná. A to som mu aj povedala. Že ho mám neskutočne rada a sama som zmetená z mojich citov. Vôbec ho to neranilo ani nezaskočilo, bol totálne v pohode a povedal že to úplne chápe a že to chce čas.
Na druhý deň sme sa mali stretnúť. Nie však sami, on sa bol baviť s kamarátmi a ja som bola s kamarátkou u jej tety. Tak sme sa večer stretli... Keďže sa bol baviť, bol opití on aj jeho kamaráti. To mi nevadilo... Problém bol v tom že jeho kamaráti sa mi venovali viac ako on. Strašne ma prosil aby som prišla, že ma chce vidieť a potom sa tváril akoby ma tam náhodou stretol, akoby mu bolo úplne jedno že tam som. Bola som z toho smutná a sklamaná lebo som sa na neho tešila.. Mal vypité asi dosť, cítila som že mi je strašne vzdialený a hoci som veľmi chcela byť s ním, nedokázala som tam zostať a pozerať sa na neho v takom stave. Tak sme sa po chvíli rozlúčili a ja som odišla... Človek by čakal, že sa bude správať inak keď mi deň predtým vyznal lásku. No ale naozajstný \\\\\\\"problém\\\\\\\" ešte len prišiel...
Čakala som , že mi napíše keď príde domov a ospravedlní sa mi. Nenapísal mi však ani ten večer, ani celý nasledujúci deň. Tak som mu písala ja, ale neodpísal mi... A dnes tiež celý deň nič. Viem že dva necelé dni nie sú dlhý čas, ale keďže sme zvyknutý na nonstop kontakt, je pre mňa naozaj nepríjemné o ňom nič nevedieť. Bojím sa o neho, je mi smutno a chýba mi. Neodpisuje mi však na sms ani na nete. Nerozumiem tomu prečo... Ja som vôbec nič zlé neurobila, tak nechápem či je nahnevaný z nejakého nevysvetlitelného dôvodu alebo či sa on cíti tak blbo... Ale zas keby sa tak cítil on, asi by si to práveže chcel vyriešiť a nie ignorovať ma, nie?
Jeho kamarát mi povedal, že Lukáš hovoril že keby môže ten deň vrátiť, urobil by to všetko úplne inak.. Čo tým chcel povedať neviem, ja som to pochopila tak, že by sa asi až tak neopil a bol by so mnou. Jeho kamarát to vraj pochopil tak, že asi spoznal niekoho iného a o mňa akosi.. stratil záujem. A aj keď si to myslí len ten jeho kamarát, dostalo sa mi to do hlavy a bojím sa toho.
Som neskutočne zúfalá. NEchcem ho stratiť.. Už dlho mám pocit že mi nikto na tomto svete nerozumie a potom prišiel on a všetko zmenil. A on to cítil rovnako... Všetko bolo úžasné, a vlastne sa dokopy nič nejaké vážne nestalo preto nechápem , prečo sa toto deje... Nedokážem sa na nič sústrediť, na nič iné myslieť, neviem ako ho donútiť aby sa mi ozval a vysvetlil mi to... Nemyslím si, že by mu na mne zo dňa na deň prestalo záležať ak je pravda, že sa do mňa zaľúbil.. Tak aký môže mať dôvod, že mi toto robí?

klaudusinka

- v takomto prípade by som sa odmlčala, neriešila, skúsila sa od toho odosobniť, daj čas aj sebe aj jemu -

tamirilka

...s tym ako sa on zachoval ty nic neurobis...to je ukazka jeho charakteru...nie tvojho takze ty si z toho tazku hlavu vobec nerob...

jeanValjean

aj aj aj Tamara ono je to ťažké keď aj nevhodné slovo vzbúri hladinu nenávisti. Ťažko povedať nie to ešte žiť, krásne city stali sa zrejme precedensom ktorý je diktátom.Čo sa však stalo nik nevie a možno ani oni dvaja,možno tie city boli obojstranné a tak silné ,že sa ich zľakli. Určite to rýchle vzbĺknutie bolo mimo štandard a tak sa ocitli na poli neoranom.

ahjajjaj

Tamar, nič mu nepíš. Nemá zmysel sa s takýmto človekom ani kamarátiť. Keď sa nahneval len preto, že si sa zaľúbila do neho a že si mu to povedala? Každopádne divná reakcia. Najpravdepodobnejšie je to, že on do Teba nie je zamilovaný, nevedel by Ti to oplácať rovnakou mierou, tak to chce radšej ukončiť, aby Ti nedával falošné nádeje. Myslím, že je to lepšie, ako sa hrať na niečo a zneužiť Ťa na sex a tým Tvoju lásku a emócie ešte viac rozdúchavať.

EV365

Niektorí ľudia sú hnusní a ťahajú iných za nos. Netreba dlho chodiť okolo horúcej kaše a rovno sa spýtať čo ťa zaujíma. Ušetríš kopa času, nebudeš strácať čas s ľuďmi ktorí si to nezaslúžia.

Tamar

Pekný večer. Ja mám podobný problém. Po mesiaci písania som sa zamilovala do chalana a teraz som mu povedala pravdu o mojich citoch. V tom začal byť ku mne hnusný. Myslela som že ma ma rád. Nemala som mu to tak skoro hovoriť. Tak po čase navrhol aby sme vymazali konverzáciu a začali odznova. Ale to som už nedokázala. Pretvarovať sa že ho nepoznám. Tak som mu napísala že by sme na seba mali zabudnúť a prestať si spolu písať. No pochopila som že som ho navždy stratila. Mohla som byť s ním aspoň kamarátka. Urobila som chybu. Čo mi radíte? Akú správu mu mám napísať aby mal zas záujem o mňa a o písanie so mnou? Ďakujem.

Angelika3

Taký chlap svoju ženu nemiluje, keď sa s tebou tajne stretával. A celkom rýchlo si ho navyše omrzela, aj keď jeho žena ho zrejme omrzela už dávno, rovnako ako teba tvoj muž. Mali by ste sa však dať dokopy. Zaslúžite si jeden druhého.

TutanchámonxD

A ešte ten jej nick, že Spravodlivost1 :D Jej by sa ale už nepáčilo, keby zistí, že jej muž sa stretáva tajne s nejakou ženou.