Jeden deň vyznanie lásky, na druhý deň ignorácia...

Príspevok v téme: Jeden deň vyznanie lásky, na druhý deň ignorácia...
18Miška18

Ahojte všetci, už 48 hodín vkuse nemyslím na nič iné, iba na to čo sa to vlastne deje a prečo sa to deje. Tak ma napadlo, že sa vám tu vyrozprávam a ak sa vám to bude chcieť čítať, možno mi aj pomôžete nejakým tým názorom :)
Začiatkom tohto roka som spoznala Lukáša, celkom náhodou sme na seba narazili na ulici. Zistili sme, že od seba bývame trošku ďalej, tak sme si vymenili kontakty s tým že veď uvidíme, čo bude. Vtedy som si myslela, že si budeme možno tak dva dni písať a tým to končí, vlastne sa mi ani nejak extra nepáčil alebo tak, ale bol v pohode tak prečo sa s ním nezoznámiť. Od toho dňa sme si písali každý jeden deň. Najskôr na internete, potom sa pridali smsky, a potom sa pridali niekoľkohodinové telefonáty.. V kontakte sme boli NONSTOP, neprešiel deň bez toho aby sme spolu nepísali a nehovorili. Pretelefonovali sme celé noci, milovala som jeho hlas, vedel ma neskutočne upokojiť... Keď sa mi cez deň niečo stalo, nevedela som sa dočkať ako mu to poviem, a podobne... Videli sme sa odvtedy zopár krát, ale nikdy nie dlho, jednoducho nám to okolnosti nedovolili. Nemali sme spolu však naživo nič, len sme sa rozprávali, maximálne obíjmali. Zoznámil ma aj so svojimi kamarátmi, s ktorými raz prišiel. Obaja sme chceli viac no dávali sme tomu čas, predsalen internet a telefón je jedna vec a realita vec druhá. Nechceli sme sa nikam ponáhlať...
No a minulú stredu mi vyznal lásku. Povedal mi, že za celý svoj život bol zamilovaný len raz a teraz je to druhýkrát. Že sa cíti neskutočne šťastný, a že ma jednoducho ľúbi. Ja som nevedela čo mu na to povedať... Mám ho veľmi rada, záleží mi na ňom a v žiadnom prípade ho nechcem stratiť ale mám za sebou zlé skúsenosti a preto som veľmi opatrná. A to som mu aj povedala. Že ho mám neskutočne rada a sama som zmetená z mojich citov. Vôbec ho to neranilo ani nezaskočilo, bol totálne v pohode a povedal že to úplne chápe a že to chce čas.
Na druhý deň sme sa mali stretnúť. Nie však sami, on sa bol baviť s kamarátmi a ja som bola s kamarátkou u jej tety. Tak sme sa večer stretli... Keďže sa bol baviť, bol opití on aj jeho kamaráti. To mi nevadilo... Problém bol v tom že jeho kamaráti sa mi venovali viac ako on. Strašne ma prosil aby som prišla, že ma chce vidieť a potom sa tváril akoby ma tam náhodou stretol, akoby mu bolo úplne jedno že tam som. Bola som z toho smutná a sklamaná lebo som sa na neho tešila.. Mal vypité asi dosť, cítila som že mi je strašne vzdialený a hoci som veľmi chcela byť s ním, nedokázala som tam zostať a pozerať sa na neho v takom stave. Tak sme sa po chvíli rozlúčili a ja som odišla... Človek by čakal, že sa bude správať inak keď mi deň predtým vyznal lásku. No ale naozajstný \\\\\\\"problém\\\\\\\" ešte len prišiel...
Čakala som , že mi napíše keď príde domov a ospravedlní sa mi. Nenapísal mi však ani ten večer, ani celý nasledujúci deň. Tak som mu písala ja, ale neodpísal mi... A dnes tiež celý deň nič. Viem že dva necelé dni nie sú dlhý čas, ale keďže sme zvyknutý na nonstop kontakt, je pre mňa naozaj nepríjemné o ňom nič nevedieť. Bojím sa o neho, je mi smutno a chýba mi. Neodpisuje mi však na sms ani na nete. Nerozumiem tomu prečo... Ja som vôbec nič zlé neurobila, tak nechápem či je nahnevaný z nejakého nevysvetlitelného dôvodu alebo či sa on cíti tak blbo... Ale zas keby sa tak cítil on, asi by si to práveže chcel vyriešiť a nie ignorovať ma, nie?
Jeho kamarát mi povedal, že Lukáš hovoril že keby môže ten deň vrátiť, urobil by to všetko úplne inak.. Čo tým chcel povedať neviem, ja som to pochopila tak, že by sa asi až tak neopil a bol by so mnou. Jeho kamarát to vraj pochopil tak, že asi spoznal niekoho iného a o mňa akosi.. stratil záujem. A aj keď si to myslí len ten jeho kamarát, dostalo sa mi to do hlavy a bojím sa toho.
Som neskutočne zúfalá. NEchcem ho stratiť.. Už dlho mám pocit že mi nikto na tomto svete nerozumie a potom prišiel on a všetko zmenil. A on to cítil rovnako... Všetko bolo úžasné, a vlastne sa dokopy nič nejaké vážne nestalo preto nechápem , prečo sa toto deje... Nedokážem sa na nič sústrediť, na nič iné myslieť, neviem ako ho donútiť aby sa mi ozval a vysvetlil mi to... Nemyslím si, že by mu na mne zo dňa na deň prestalo záležať ak je pravda, že sa do mňa zaľúbil.. Tak aký môže mať dôvod, že mi toto robí?

slavien

Agnes999: ja som lubim ťa povedala len jednemu chlapovi v živote,ja to tiež nikomu len tak,aj ked to tak možno v danej chvíli cítim nepoviem ani za svet,presne sa bojím tohoto čo sa stalo Miške,že sa to takto poserie,a ja zostanem za zaľúbenú hlupaňu...treba vyčkať ako sa to vyvinie,Miška zareagovala dobre ako mu to naznačila,že sa ešte necíti na vzťah...a podľa mňa rozdiel v tom že nechcem momentálne vzťah a mám ťa veľmi rada žiadny nie je ;-) pretože keby som povedala ľúbim ťa,tak to by sa navzájom vylučovalo s tým že nechcem vzťah:)to že mám niekoho rada a je mi s ním pár dní,týždňov dobre ešte neznamená, že s ním chcem hned tvoriť pár a riešiť všetky tie veci okolo toho:)

Tweety148

Mne sa tazko cita aj to, co teraz pises. Ako keby si pisala o mne a o nom. Ja som ho teda vymazat nedokazala, pretoze mi na nom zalezalo ako cloveku/stale zalezi/ aj ked obcas sa s nim stretnut a vidiet ako ma ignoruje.... aky paradox, ked on bol ten, ktory mal zaujem o mna, co? :)

Mne ten "moj" povedal, ze to v tom momente naozaj tak citil a ze vsetko co robil robil uprimne... takze mozno to neznamena, ze to ten tvoj lukas nemyslel vazne. len u nas - tak ako to rychlo prislo, tak to aj odislo... povedal, ze nedokaze byt so mnou kamarat, ked vie, ze to uz nebude take ako predtym. Mne to znie hlupo, presne preto, ze mi ten vztah stal zato nech uz by bol akykolvek... ale kazdy je iny ze? :D Mne rozpraval, ze sa este s nikym takto necitil, ze som ina ako ostatne baby(tiez nemal predtym nikoho..:D), ze ma pocit, ze je pri mne uplne iny ako bezne - alebo teda, ze sa pri mne ukazuje z neho to najlepsie co v nom je... bla bla. :) Neviem ako ty, odhliadnuc od toho, ze uz dlho cakam, ci sa este ozve(naifka:D) si beriem z toho hlavne to, ze napriek tomu, ze to bolo tak kratucke som sa dokazala otvorit aj niekomu inemu ako len rodine a blizkym priatelom. A to je obrovsky krok dopredu. A ked mi je za nim smutno, tak si to stale opakujem... no neviem, ci to pomoze aj tebe.

doremi

ono je problem v tom, ze chlap ti povie, ze hej, sme kamarati, podpori ta, podrzi, vie ta utesit, ale primarne mu o kamaratstvo nejde a vsetko to pekne okolo robi len kvoli tomu, ze chce viac. lebo na to, aby ste fakt mohli ostat aj po tomto vsetkom kamarati by ste sa museli poznat dlhsie, nie mesiac, dva, ale aspon 2roky sa len kamosit ale nie kvoli tomu, aby ste ptm boli par. proste fungovat ako kamarati a na noc si nenarokovat. on tento stage preskocil a rovno chcel vztah. no podla jeho detinskej reakcie je to riadny jesitak a netykavka, ked sa takto zachoval, ozaj nemas co lutovat. ved ked teraz spravil toto,a to si mu nijako neublizila, a defacto nemal by mat na teba ziadne naroky, co by robil vo vztahu? nic si nevycitaj, spravila si vsetko tak, ako si to momentalne citila, to, ze on to zobral z uplne zleho konca nie je tvoja chyba

18Miška18

Achjaj... Aj tak to nikdy nepochopím, pretože mi naozaj pripadal ako inteligentný chalan... Nepoviem keby sme mali skôr nejaký fyzický kontakt než psychický, že by ho to omrzelo alebo čo, ale mňa trápi že zahodil to naše kamarátstvo... Nevydržal deň bez toho aby mi nezavolal keď nemohol byť na nete a zrazu nič. Ono keby sa nejako zlakol vzťahu tak ok, prečo sme nemohli ostať kamaráti? To sa celé zbehlo tak rýchlo... Ešte nedávno sme si hovorili zo srandy aj o iných chalanoch a babách a nenárokovali sme si na seba, potom sme už viacmenej začali, hneď na to prišlo to vyznanie lásky a hneď na to toto...

Aj tak to môže byť len jedna z týchto dvoch alternatív a strašne by som to chcela vedieť ktorá...
1. Rozmyslel si to, prestal ma mať rád / prestala som sa mu páčiť, našiel si inú, proste ho to prešlo...
2. Má ma stále rád ale mal pocit že ja neho nie, nechcel na mňa čakať a trápiť sa, alebo sa urazil že som odišla a domyslel si že som dala iným ľuďom prednosť pred ním...

Ani neviem ale čo z toho by bolo horšie hm.

Slunce - ja som z BA, on z Kvetoslavova. A určite nemal priateľku, ako som písala ešte nikdy nemal dokonca priateľku... Ten jeho kamarát vravel že v tom iná nie je, no neviem, samozrejme nemusel hovoriť pravdu.. Lebo oni sa nikdy o mne nebavili, keďže Lukáš mal na neho nervy keď so mnou písal lebo žiarlil, a teraz vraj o mne Lukáš už ani nehovorí, že skôr spomína ako sa mu páči nejaká baba ktorá išla okolo a podobne... Ale to sú všetko také teórie, že to radšej ani nepočúvam, už som aj tohto kamaráta vymazala zo života, aby sa mi lahšie zabúdalo...

Tweety - PRESNE viem čo myslíš... a ako sa cítiš... ja som s ním síce chcela časom viac, ale uspokojila by som sa s kamarátstvom, to je to najhoršie... že mne nechýba len ako "chlap", ale ako kamarát... fakt som sa mu mohla so všetkým zdôveriť, vedel ma ukludniť a potešiť ako nikto iný... a neskutočne mi chýba.. a zároveň ma veľmi mrzí že on to tak necíti a asi ma ani nikdy ako takú super kamarátku nebral keď mu to nechýba ani trošku...

Agnes999

slavien: tak v tomto s tebou nesuhlasim. Je uplne ine mu povedat: "nechcem vztah" a ine "mam ta velmi rada". Po mesiaci ani ja lasku nevyznavam, to mi pride strasne skoro. Mozme byt spolu, mozme sa mat radi, ale nehovorime si "lubim ta". Mojmu terajsiemu som to tiez nehovorila po mesiaci, napriek tomu so mnou zostal. Ked proste chlap ma zaujem, tak si na taketo blbosti "ze stretneme sa par krat a povedz mi okamzite lubim ta inak si najdem druhu" nepotrpi. Ale moj chlap je uz zrely chlap, nie nejaky pojaseny tinedzer co vymeta jednu diskoteku za druhou jak tento Lukas, takze to je uz uplne o niecom inom.

Agnes999

To hej, su taketo nezrele typy pomerne casto. Mne sa to v puberte stalo tiez. Velmi mily chalan sa o mna zaujimal, tiez sme sa rozpravali, ale nie az tak vela ako vy dvaja. Mne bol on tiez sympaticky, dali sme sa dokopy. Ani sme spolu nespali, len sme sa bozkavali a on sa potom prestal ozyvat. Po kamoskach mi nechal odkaz, ze uz ho nepritahujem. No co, stava sa :-)

Tweety148

Mozno ani sam nevie co chce. Mne sa tiez nieco take stalo. Nevedela som co k nemu citim, potrebovala som cas... on si bol uplne isty. Boli sme spolu, kratko. A povedal mi ze ho to preslo. A predtym? Rozpraval mi to co tebe, tiez plany pomaly az do leta. Po tom, v uvodzovkach rozchode sme sa dokonca este niekolkokrat stretli. A myslela som, ze zostaneme aspon kamarati, lebo ja som si vazila to, co medzi nami bolo na to, aby som to len tak hodila za seba. Tiez som mala pocit, ze si prilis rozumieme a doverujeme, bla bla... no a zrazu sa mi ozyvat prestal. Ja som tiez zistovala, kde je problem. No a povedal mi, ze je to prenho tazke takto sa stretavat. Ze sa citi zvlastne. A tiez vravel, ze sa nas ako paru zlakol. Odvtedy sa nestretavame. Mne strasne chyba a ja zjavne jemu nie. Alebo sa s tym len nevie vyrovnat. Kto vie, naco si domyslat... nedavno sme sa stretli na jednej oslave a on na mna ledva zmurkol na pozdrav aby sa nepovedalo... viem, ze s tym ma dost velky problem sa so mnou stretnut. ale po tom vsetkom mi az taka ignoracia pride strasne nefer, no deje sa to. Neviem preco ludia zo strachu zahadzuju perspektivne vztahy... nech uz su partnerske alebo len kamaratske, alebo akekolvek. Je mi to tak luto.

slunce007

segra teraz vravi ze tiez pozna Lukasa 20r. a vraj toto iste jej spravil... moze to byt taka nahoda fuuuuha... nebude to ten isty?? odkial si Miska a on?

slunce007

Dobre 20r. chlapec nemusi byt ako kazdy iny 20r. chlapec, je to o vychove a ako vyrasta...
Ja som tiez v 20tke bola ina ako moje rovesnicky.. ktore chodili kadetade po diskotekach a mna to nebavilo.. tym len chcem povedat ze podla mna by sme ho nemali odsudzovat ze ma 20 decko este nevie lubit a pod. Poznam starsich muzov a ty su niekedy horsi ako ty mladsi (cize je to o konkretnom cloveku)
Skor sa mi natiska otazka ze ci bol skutocne nezadany ked si ho spoznala? ci nemal nejaku frajerku alebo coo? Podla mna v tom bude nejaka ina.... a boji sa to povedat.

Leela333

Jasné, že je ešte nevybúrený. Raz to naňho príde, aj keby našiel tú svoju "vyvolenú" tak to naňho príde a ju okašle alebo podvedie.