Albertova

Príspevok v téme: Albertova
kiku203

Neviete mi povedat, ci este Luba Albertova ordinuje? Pisala som jej asi pred 2-3 tyzdnami na objednanie a este sa mi neozvala, tak neviem ci ma iny mail nez ten co ma na stranke (alternamedica@hotmail.com), alebo to vzdy tak dlho trva kym odpovie alebo uz neodpoveda na maily pacientov.. ktokolvek, neviete poradit?

malaotazocka

je tu nejaky albertovej pacient? neviete kto jej to zomrel? a kedy zacne robit? dostala som len mail od asistentky ze ma nejake umrtie v rodine a momentalne nerobi. ale ziadne podrobnosti, tak neviem kedy zacne robit. ak niekto viete viac napiste. hlavne kedy zacne robit. dik.

32154

neviem ako si to myslel, ale ved o to tebe asi aj niekedy ide, ze? no - ja som trocha natvrdla. co uz s tym narobim :(

32154

nechajme uz pani albertovu na pokoji, je to stara pani, mila a dobra, len niektori ju este nepoznaju, tak tomu mozno preto neveria. ved kde uz dnes clovek len tak stretne takychto anjelov, no nie? vsetci su zamraceny a kazdy sa len s kazdym hada. ako dnes moja mama s otcom. to bola zas nedela, skoda hovorit. keby som nemala internet tak sa zblaznim.

32154

Mimulus, este ma napadlo, ci nahodou ta neirituje preto, lebo je psychologicka a ty potrebujes psychologa. lebo to obvykle tak byva :(
teda - myslim si to podla tvojich pesimistickych a sarkastickych prispevkov. ze by si nejakeho pozdvihovaca nalady obcas aj potreboval.

32154

to sa ti necudujem. ved tu travis pomaly 24 hodin denne. to potom cloveka omrzi citat stale o niekom same chvaly. zvlast ked to nie je o tebe :)))
ale bez urazky, aj ja som tu skoro stale, skoncila som skolu a robota nikde. a to som ani nevystudovala psychologiu alebo pravo :(((
ale uz nerypem. je mi jedno kto si co o kom mysli, ale ked nahodou niekoho poznam, to mi uz nie je jedno.