Albertova

Príspevok v téme: Albertova
kiku203

Neviete mi povedat, ci este Luba Albertova ordinuje? Pisala som jej asi pred 2-3 tyzdnami na objednanie a este sa mi neozvala, tak neviem ci ma iny mail nez ten co ma na stranke (alternamedica@hotmail.com), alebo to vzdy tak dlho trva kym odpovie alebo uz neodpoveda na maily pacientov.. ktokolvek, neviete poradit?

CCkok

Nie je isté, či by po liečbe bol syn zdravý. Dieťa môže byť choré aj kvoli genetike. Keď sú chorý rodičia, majú aj chorého potomka. Teda, nie vždy.
Ale čítala som o tom detoxe pred tehotenstvom a verím, že na tom niečo je. Znie to logicky. Bolo by ideálne keby sa každý kto chce dieťa takto zodpovedne na to pripravil. Ale to je podľa mňa otázka budúcnosti. Dnes baby otehotnejú ani nevedia kedy a s kým. neviem či niekedy vôbec sa ľudia budú na tehotenstvo pripravovať. Na to sú príliš lenivý.

osmicka

Svetlanka, je mi luto, ze sa ti narodil chory syncek. aj ta chapem, ze mas teraz vycitky svedomia. podla mna ich budes mat dovtedy, dokedy tvoj maly nebude zdravy. zelam ti aby sa ti to co najskor splnilo. vyskusaj vsetky moznosti a rob pre jeho zdravie maximum ako sa da. nikdy nie je dopredu vsetko stratene. skoda, ze si nepocuvla odbornika, akym albertova urcite je. ved ked si k nej isla tak to malo nejaky dovod, skoda ze si sa jej radami neriadila. ale co uz teraz. teraz uz len rob pre tvojho synceka vsetko co je v tvojich silach.
ja som ten detox absolvovala ale neotehotnela som hned, az po roku a pol. tiez som bola dost nervozna a netrpezliva. ale dcerka je chvalabohu zdrava. zelam aj tebe aby si mala radost zo svojho synceka. nikdy nie je nic dopredu stratene. ked si nemala trpezlivost vtedy, tak ju maj aspon teraz. mozno ta to malo nieco naucit. nevzdavaj to.

Svetlana81

Ja som velmi chcela mat dieta lebo som sa už blizila k tridsiatke. Ale mala som nejake zdravotne problemy. Bola som na vyšetrení u pani Albertovej, ktorá mi ale vobec neodporucala hned otehotniet. Hovorila ze mam najskor prejst nejakou detoxikaciou, alebo niecim podobnym, ze potom je vacsia istota ze to male bude zdrave. Vtedy mi to pripadalo ako zbytocne zdrziavanie. Mala som uz vypocitane dokonca aj kedy chcem aby sa dieta narodilo podla horoskopu. Takze to bol pre mna taky skrt cez rozpocet a zmarenie planov. A ani moj priatel s tym nesuhlasil. Aj sa to vsetko podarilo ako sme s partnerom planovali. A narodil sa nam syncek, teraz ma rok a tri mesiace. No a odkedy ho mame tak na pani Albertovu myslim velmi casto. Ked mi vtedy hovorila ze aby som pockala a urobila vsetko pre to aby bolo moje dieta zdrave tak som to pokladala len za take zbytocne strasenie. Ale veru mala pravdu. Syn je stale chory a ma toho tolko ze som uz uplne vycerpana. Keby som ju vtedy bola pocuvla mozno fakt by teraz bolo vsetko inak a nas syncek by bol zdravy. Alebo mozno aj nie, ktovie. Nemozem sa ale zbavit vycitiek ze som bola taka blba a tvrdohlava. Ako keby sa pre par mesiacov svet zrutil. Pani Albertova je mudra zena ale nemoze nikoho donutit aby jej veril ked ten clovek ma na vsetko iny nazor. A to je ta smola.

TheLord

truelife, keď dvaja robia to isté, nie je to to isté. Sú skrátka ľudia, ktorých nenahradíš. Keby to tak nebolo, na každom rohu by bol Picasso, Shakespeare, Einstein, Da Vinci...

truelife

Hociktory iny psycholog ti poda taku istu pomoc.obrat sa k inej a neocakavaj ze vyriesi za teba problemy.pomoz si sam aj pan boj ti pomoze toho sa drz funguje to.su zbytocny.ja nemam dovod navstivit ziafneho z nich.

Informácia

Pani Albertová by mala tento týždeň nastúpiť do práce. Zomrela jej myslím mama alebo otec, presne neviem. A keďže ich doopatrovávala, takže preto nechodila do práce. Ja som komunikovala s jej asistentkou. Tej keď napíšeš, ona najneskôr do dvoch dní vždy odpíše. Ale samozrejme nedá sa jej vypytovať na súkromné veci pani Albertovej, len na to kedy bude v robote a podobne, čo je prirodzené.