Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Je normálne, že sa začínam strácať?

Príspevok v téme: Je normálne, že sa začínam strácať?
Mimulus

Je normálne, že sa začínam strácať? Nespoznávam sám seba, stáva sa zo mňa úplný sebec, ktorý nedokáže odpúšťať. Ignorujem všetkých okolo seba a hodnoty, ktorým som veril už dávno neexistujú. Pomaly ale určite sa mením...ako keby som prestával existovať. Asi to je normálne len sa chcem vykecať, pretože ten pocit prázdna je strašný...
Prečo dokáže psychika tak veľmi ovplyvňovať život? prečo som prestal dôverovať ľuďom, prečo nedokážem mať rád, prečo už dlhší čas nespoznávam sám seba a hodnoty, ktorým som veril už pre mňa nemajú vôbec žiadny význam? Ináč pekný dník :)

Mimulus

Lulita - pekne si to napísala a máš pravdu. Každému pomáha niečo iné. Len by som bol veľmi rád ak by sa tu na fóre objavila ešte ninajenina nech sa jej ešte na veľa vecí popýtam. Vieš Lulita za ten rok čo sem prispievam je to prvý človek ktorý prežil niečo úplne identické ako ja. Bola lenivá, cyklila sa? Akú chorobu má diagnostikovanú?
Ale áno každý s týmto stavom musí bojovať sám - ak by som tak nerobil tak tých 15 rokov by som asi nezvládol.

Lulita

ja napr. nemam doma knihu Miluj svoj zivot :))

niekomu chyba serotonin, niekomu mozno pomoze detox na objasnenie mysli, niekomu zmena nazorov, najlepsie je zacat si pomahat v kazdej oblasti

Mimulus

agartio - zaujímavé. Dám si tabletku na odčervenie nech sa mi to vyplaví z tela :D A ako sa s tým dá bojovať?

agartio

Mimulus -
hlavne nepocuvaj tych, co davaju take rady ako v knizkach Miluj svoj zivot.
Neexistuju ziadne navody na zivot, su to len rozpravky. Musis sa tym prekusat sam, inymi slovami, najst vlastny navod.

Ono, ludia su velmi mudri, a budu ti hovorit o rozpravkach, ako sa usmievaj, a pritahuj si veci, ale realita je kruta priroda.
Napriklad, vedel si, ze 90% depresii sposobuju paraziti?
zena.centrum.cz

Typicky scenar, ktory vidim v realite, je clovek infikovany parazitmi, ktore mu zeru organy, casto aj mozog, nervovu sustavu, do krvi mu denne vylucuju neurotoxiny, menia jeho vedomie a spravanie a potom prijde k nemu nejaky "rozpravkar", ktory mu hovori, ako si tie depresie sam pritahuje, a ako si ma precitat knihu Miluj svoj zivot, a vsetko sa zmeni.

Dorazne ta upozornujem pred tymito "rozpravkarmi", i mne to chceli robit. Su to len naplaste, ako ked sa porozpravas s dobrym priatelom, na par hodin ti stupne nalada, ale niesi stastny. Len sa zmierni utrpenie. Ono, ked mas tych 90% toxinov v krvi kazdy den, nic sa nezmeni. Je to rovnake, akoby si toho "rozpravkara" ponoril do kyseliny, a potom mu hovoril, nech Miluje svoj zivot, a ked sa mu koza a kosti zacnu leptat, tak sa ho opytas, akoze mu jeho rozpravka "bud mily, pritahuj milych ludi" nefunguje.

Rovnako je to so vsetkymi psychologmi, prijde mi to az ironicke, ako davaju rady do zivota cloveku, ktory prisiel s plnym bruchom hmiriacich sa cervov a parazitov, ktoremu larvy behaju po celom tele, robia si cysty az niekde v mozgu, a hovoria mu, ze tie depresie si sposobuje on sam, nespravnym myslenim.
Konieckoncov, staci zopar rokov pockat, a samotny mudrlant typu Miluj svoj zivot sa sam topi v rovnakych depresiach, ked parazity zacnu zrat telo zvnutra aj jemu, zrazu sa mu jeho svet rozpada a jeho rozpravkove teorie, ktore veselo rozdaval ostatnym, nefunguju.

To je moj odkaz pre vsetkych, co riesia depresie, po odstranovani parazitov zmizlo asi 75% nahodnych depresii. Ked spocitam vsetky rady do zivota, od vsetkych ludi, doktorov, a este aj psychologov, na ktorych som za zivot narazil, tak stali za jedno velke hovno. Samozrejme, kazdy z nich sa prezentoval ako mudry.

Pritom stacilo odstranovat parazitov, ktore do nas medicina implantuje za ucelom zisku a nekalych umyslov.

H O W G H

Mimulus

anjelik*

,,Pochopenie by ťa nikdy nedostalo do žiadneho iného stavu, len do stavu slobody, šťastia a lásky.,,

Ak mi túto vetu podložíš faktami potom prečo majú ľudia depresie? Dobrí ľudia, citliví ľudia, ľudia ktorí milujú, ktorí sú šťastní a slobodní.

Ja to chcem vedieť tak sa pekne vráť a vysvetli mi to.

Mimulus

Lulita - to, že ma nikto nechápe ešte neznamená, že to boli zlí ľudia. To, že ma opustili priatelia ešte neznamená že boli zlí. Ale to, že som mal na prd šéfa je pravda :) A celé doobedie som bol vonku. Vieš čo by mi veľmi pomohlo - Nina :)

Mimulus

Lulita - myslíš, že sa len sťažujem? Ja sem na toto fórum nemusím chodiť - nesedím na riti a nelamentujem nad tým aký je život nespravodlivý. Len sa musím pokúsiť zmeniť svoj postoj! Ak ma láska, dobro, nádej dostali tam kde som teraz tak by som mal tieto veci otočiť a začať myslieť ináč.

Mimulus

Lulita - lenže ja nestretávam zlých ľudí :D Nikdy som dokonca nepoznal nikoho s depresiou, nikoho smutného a vždy ma obklopovali len veselí ľudia :) Neviem ako je to možné ale takto to je...