Stafylokokus aureus

leda

jasne,mam doma aj kopec prirodnych produktov,ale vsetko overene,kupene v lekarni.prebehnite si forum ako take,nebolo cielom urazat sasa,ale precitat si jeho "odborne"prispevky,a potom sa vyjadrit.vsetky problemy:pneumokoky,vag.vytoky...plesen nechtov..atd,vsetko lieci grep.kvapkami!podla neho su vsetci lekari padnuti na hlavu,lebo este neobjavili jeho vsemocne kvapky.tak sa ukludni,a citaj.

ccc

mudrlantov, nemudrlantov..ja mam VŠ medicinske vzdelanie, a nedovolim si z RNG uražat tak ako vy..ale ok,obmedzenosťou škodite len sami sebe,je to vaša vec v každom pripade Vam želam vam vela zdravia..a sem tam aj viac rozumu

Ivka 1

Nikdy nehovorte nikdy.Neprajem Vám to,ale aby práve produkty na prírodnej
báze neboli pre vás alebo niekoho vášho
blízkeho práve tou poslednou možnosťou,
ktorá vám pomôže a budete potrebovať pomoc práve takého šaša,ktorý vám poradí.Verte čomu chcete ale neurážajte.Každý má právo na svoje vlastné rozhodnutie ako sa chce liečiť.

ccc

a odporúčam prečítať si na čo všetko pomáha napr.len taký starý,dobrý vit.C, a čo všetko sa môže stať ak ho je málo

ccc

klasicka versus prirodna medicina..odjakživa a stale budu klasici brojiť a vysmievať sa prirode a naopak.
podľa mňa "pravda" je niekde uprostred.faktom ale je, že držať krok so stale novými poznatkami je aj pre lekarov, kt.ordinujú problém..preto väčšina ma tendenciu ustrnúť a zastaviť sa na poznatkoch, kt.sa volakedy naucili..nevyčítam im to, len podotýkam tento fakt..je ľahké vyprevadiť pacienta s igelitkou plnou liekov..aj lekár, ak to nefunguje je z toho vonku..a hippokratova prisaha, je krásna a zväzujúca, ale nie každého a stále..chcem tým povedať len to, že zvlášť u polymorbidných ľudí, hlavne detí by som v žiadnom prípade tak vehementne nebrojila proti rozumne poradeným prírodným doplnkom a látkam, pretože, ak nepomôžu, tak aspoň určite neublížia,čo sa o syntetických liekoch rozhodne nedá povedať..každý z takýchto liekov má kvanta nežiadúcich účinkov..
no, a k spôsobu vyjadrovania praktických žienok..ide z vás veľa zla,kt.si rng určite nezaslúži, pretože ten človek veľmi dobre vie, o čom hovorí,a nemusíme s ním vo všetkom súhlasiť, ALE ROZHODNE by sme sa všetci mali zamyslieť nad tým, čo hovorí a nie urážať ho ako malého hlúpeho chlapca

leda

inculka,sme prakticke zenske,ja som len chcela otvorit oci ludom,aby sa nedali oblbovat.ten s chlamydiami mu pise,ze z jeho super kvapiek ma krce,no cuduj sa!ja mam zivnost,a tiez mi tento tyzden prisiel nejaky saso ponukat vyborne produkty na vsetko,poslala som ho s tym do lekarne,nech to ponukne aj tam,ked je to take perf,tak tam mu to vraj nezoberu.no preco asi?lebo je to blud!

leda

dakujem, nestazujem sa,zlaty manzel,krasna dcerka,obaja mame pracu ktora nas bavi,zdravie nam sluzi,to je najhlavnejsie.super domacnost,o tyzden more,no co sa budem dalej chvalit....xixixixi....

incula

Ahoj leda,suhlasim s tebou,však naše deti z chorob vyrastu,tiež som si už s malou preskakala kadečo,moja malá tento škol.rok vobec nebola v školke alergologička a aj iný lekári jej to nedoporučovali.Ale čo už rng zo zadubenosti nevyrastie!Vsak naše detičky maju cielenu liečbu od lekarov ,ktorí študovali medicínu a skladali hyppokratovu prísahu,vždy sa musia odstranit príciny a príznaky ochorenia u dietata . V živote nikdy by som sa nezverila do ruk šarlatánom.Rng,ma zrejme vlastnu predajnu a proaguje vytažky z grep.semien.Rng ty si asi zabudol ,že niektorí lekári študujú aj v zahraničí,dosahujú výborné výsledky aj prax,ale hlavne majú titul MUDr. a majú zloženú hyppokratovu prísahu,potom prídu na Slovensko a otvoria si vlastnú ambulanciu,ty nemožeš vediet k akým lekárom ja s malou chodím."Však sa uvedom!"