Stafylokokus aureus

RNG

GSE roztok obvykle radim 60 kvapiek GSE na liter vody, co je zaroven denna davka pre dosapeleho, kvapky do oci,noza usi.
Jedine vyssia koncentracia do oci a nosa je dvojnasobok, tj 12 kvapiewk do deci vody.Viac neodporucam este aj z toho clovek kycha a tecie mu nos pol hodiny.
Originalne GSE je z firmy NutriBiotic a to tu radim, Ine neviem, ci su s pravym citricidalom.

bojovnicka5

pre RNG

Dá sa Vám napísať aj súkromná správa, potrebovala by som radu ohľadom stafylokoka, ale nechcem to tu vypisovať verejne do fóra..ďakujem

kacena395

..RNG..je to taka biela flasa s ciernym pismom - GSE?...a ake mnozstvo mam nariedit?..syn ma uz 16 tyzdnov a 7300gr..potom sa to strieka do nosa ci ma to pit?..a ako dlho mu to mam aplikovat?

RNG

Ked si zadas do Google.com slovo GSE, vyjde ti hromada zdrojov, co to predavaju. Davaj pozor, aby to bol povodny vyrobok firemy Nutri Biotic, totiz objavilo sa plno zlych neucinnych napodobnenin.Mnohi Slovaci kvoli nizsiemu postovnemu objednavaju z iherb.com a healthdesigns.com
Na stranke rng.nazory.eu najdes po stranach aj kupony na zlavu z tychto spolocnosti pri prvom nakupe.
Osobne ja, kedze zijem v USA a tunajsie postovne je pomerne nizke pouzivam najma Swansonvitamins.com ale ai ine zdroje podla toho, kto ma kedy ake ceny.

kacena395

RNG...sopliky nema alergickeho povodu pretoze sme davali robit opakovane stery z nosa a v kazdom vysiel Stafylokok aurelus...Mohli by ste mi dat nejaku webovu stranku na ktorej by som mohla objednat ten produkt, ktory ste mi doporucili? Dakujem

RNG

Stafylokok sa da znicit uz celkom slabym roztokom citricidalu/GSE. Podla tabuliek nan staci od 2 do 6 ppm koncentracia a roztok co odporucam na pitie, do nosa a oci ma 60 kvapiek GSE na liter vody, co je zhruba 720 ppm.
Sopliky mozu byt aj z alergie a ten stafylokok je tam len nahodou, kedze nas obklopuju cely cas rozne mikroby.

modráčik

kacena395:prirodne antibiotikum a pripravok s cesnakom a tymianom zabera perfektne.Ak chces aj nazvy a ako sa dostat k produktom, ozvi sa mi meilom/klikni na prezyvku/