Stafylokokus aureus

dandyg.

Rng ja mam dva roky stafylokoka a hemofila,aj na toto ucinkuje GSE?Som zaneprázdneny a nemám čas isť k lekarovi,a som vlastne nosičom,už to má celá moja rodina.Ďakujem

RNG

Chrom a vanadium znizuju niektorym hladinu cukru v krvi, ja som to osobne nepoznal. Mne urobila viac skorica a morusove listy.
Ale ozajstne znizenie som pocitil az na terajsej davke doplnkov.
Samozrejme som dlho nejedol prakticky ziadne skroboviny a cukry, dnes si mozem uz dovolit az 100 gramov bez prekrocenia hranice 13.3mmol/liter(240 mg/dl)2-3 hodiny po jedle.
Minimum mi klesa az do zdravych hodnot(5.5(100))
Takze sa mi to znacne zlepsilo proti tomu, co bolo pred 4 rokmi(25 po pohari pomarancovej stavy)

ccc

RNG ďakujem,nemám čas čítať všetky tvoje príspevky..
a ten chrom ? to ti nehovorí nič ? lebo u diabetu 2 je problém-a má ho aj môj otec, že inzulínu má dosť, možno až nadbytok, ale bunky majú málo receptorov na jeho príjem a nedokážu ho prijať a potom utilizovať.
mimochodom s tými "zdravými" rastlinnými maslami..to je pravda..to je asi jedno z najväčších klamstiev,kt.sú verejnosti podsúvané

RNG

ccc, uz som to aspon raz pisal niekedy davnejsie, ale zrejme je to dobre zrekapitulovat na diabetes 2
Podla dolezitosti-moje osobne skusenosti superinponovane na rozne clanky lekarov na tuto temu:
Gymnena sylvestris 2+ gramy(zvysuje vyrobu inzulinu, stimuluje regeneraciu pankreasu)
alfa lipoicka kyselina 300 mg
sylimarin 250-500 mg
To bolo na prazdny zaludok
acetyl L-carnitine 500 mg
l- carnosine 500 mg
NAC(n-acetyl cystein)500 mg
Vitamin C(kyselina askorbova 2 g do caju miesto citrona), vit E 400 IU
Na cukor vplyvaju aj ine-morusove listu, skorica, omega 3 kyseliny, rozne antioxidanty, ktore zabranuju poskodeniu nervov a lymfatickeho systemu(periferalna neuropatia)
na a kedze som uz "stary prdoch"- to mam zo Svejka, musim pouzivat na zlepsenie travenia enzymy(zaroven cistia telo a riedia krv)
A samozrejme to najdolezitejsie, mal by som chodit kazdodenne na 3-4 kilometrove prechadzky(hriesne zanedbavam pre zaneprazdnenost), kedze cukrovka typu 2 je neschopnost buniek otvarat sa na inzulinovy signal, co konecne viaceri lekari pripisuju tvrdym=nespravnym lipidom v bunkovych stenach.

Ja idiot som 20 rokov jedol "zdrave rastlinne maslo" tj. chemicky zmeneny prirodzeny rastlinny tuk do polymerov, ktore sa v prirode nenachadzaju a maju na svoju vahu prilis maly polarny moment, takze ked raz ulozene velmi tazko sa odburavaju(lipaza odburava tuky vytahovanim ich za ich polarny moment)
A plno skrobovin malo masa a "zlych"zivocisnych tukov a vysokokalorickych orechov...

Ja viem je tych doplnkov vela, ale snad prve tri a dobry zdroj olejov, napr rybaci, lanovy, borakovy, 2x3 gramy a Betain HCl s kazdym jedlom(to nie proti vetrom, ale proti scvrkavaniu sa z podvyzivenosti na stare kolena z nedostatku enzymov)
Ja aby som nezabudol, zena dava do vary aspon 1 krat za tyzden na kazdeho kopcom lyzicu cisteho lecitinoveho prasku. V polievke sa to rozvari za par minut a nezmeni vobec chut
Cisti to zily , predide zniceniu organov sposobenenu zapchatymi zilami(porazky, infarkty,zlyhania organov)
Myslim ze to je najlepsi doplnok pre nasu civilizaciu spolu s vlakninami(psylium) a probiotikami
Len tie tri by mohli podstatne zmenit udrzbu zdravia.

jejke

Súhlasím, veď nám RNG chce len pomôcť.
Kto by toto robil bez nároku na honorár???
Ja by som všetkých doktorov nehádzala do jedného vreca ale veľa-veľa z nich
ordinuje podľa zmlúv s dílermi...preto sa u nás nepoužívajú prírodné antibiotiká ale tie umelé...je to biznis
na ktorý doplácajú najmä deti...najprv vyberú asi 6 druhov atb až potom sa tu posiela k alergológom. Výtery sa u nás robia po predpísaní liečby, nečaká sa najprv na výsledky z nich...
je to na hlavu...
Nikde vo svete ľudí neliečia v takej miere antibiotikami ako u nás...
Klobúk dole pred tými čo skladajú
prísahu ale ako si jej zavedenie do praxe vysvetľujú...ja teda dám skôr na prírodné produkty a ak tie nezaberú, potom sa radím s lekárom, veľakrát už som sa takto zaobišla aj bez antibiotík.

leda

ok,ja mam tiez mg,obcas si ho supnem ked si zabudnem dat tabl.na srdce...xixi..a fakt nemienim nikoho urazat.bolo zle pochopene,ale neokolkujem poviem co si myslim.prepacte vsetci dotknuti.

RNG

Za prve, ja citricidal nepredavam
Za druhe, hodne som okolo toho studoval, a podla vela(tisice)lekarov to pracuje.
Za tretie, uz dlhe roky to sam aj moja cela rodina s uspechom pouzivame.
Nikto z nas nema problemy, o ktorych vy pisete.Teda dnes nie. Niekedy sme mali, ale odkedy sme zacali pouzivat prirodne antimikrobialne prostriedky a rozne doplnky, sme zdravi. Az na moju cukrovku, ale aj to sa mi postupne zlepsuje pouzivanim prirodnych doplnkov.
Naposledy upozornujem, nejedna sa o ziadne grejp kvapky ale patentovany vyrobok citricidal z grapefruitovych semien

ccc

Ad 1, ja som kľudná, a ak nie som pijem Mg
Ad 2,z prispevkov RNG ja osobne nemám pocit, že by si myslel, že všetci lekari sú padnutí na hlavu
Ad 3,ak nesúhlasím, tak ja píšem nesúhlasím a neoslovujem niekoho slovom šašo,neodporúčam gilotínu atd..
myslím, si, že takto je to normálne medzi rozumnými inteligentnými ľuďmi

leda

jasne,mam doma aj kopec prirodnych produktov,ale vsetko overene,kupene v lekarni.prebehnite si forum ako take,nebolo cielom urazat sasa,ale precitat si jeho "odborne"prispevky,a potom sa vyjadrit.vsetky problemy:pneumokoky,vag.vytoky...plesen nechtov..atd,vsetko lieci grep.kvapkami!podla neho su vsetci lekari padnuti na hlavu,lebo este neobjavili jeho vsemocne kvapky.tak sa ukludni,a citaj.