Zufalstvo zo zivota na Slovensku

Príspevok v téme: Zufalstvo zo zivota na Slovensku
lalia45

ahojte, hladam alebo chcela by som zistit, ci su ludia, pary, muzi, zeny, ktori sa dennodenne rano zobudzaju s nechutou zit a zaroven s chutou zacat nieco nove, novy zivot na novom mieste, odist z tejto krajiny, aj napriek tomu, ze tu mam rodinu,,sme par a s priatelom je nam cim dalej, tym tazsie z tych nizkych platov a je nam zle z pristupu nadriadenych..
ako prec z takejto situacie? aky prvy krok treba spravit,,je to normalne, alebo treba navstivit odbornika :)

Marsmeloun

dobre teda no :D :D :D už sa mi tu nechce diskutovať a tom istom furt dokola :D :D tak teda xxy šťastnú cestu :D

xxy

marsmeloun, detailnejsie povedane: clovek nemusi hodinu meditovat nad tym, ci si kupi cokoladu za 2 evri alebo za 5 evri

xxy

ale to som nikdy nepovedala marsmeloun.. zivot v zahranici nie je vzdy idealny, chce to vela hlavne psychickych sil. a clovej aspon nemusi riesit existencne problemy. vies?

Marsmeloun

Trabatitak ... xxy ti to vysvetlí ... lebo v zahraničí ( sa okrem rozvojových krajín a Slovenska ) proste nemožeš mať zle :D :D :D podla nej :-) takže jej dáme slovo :D